Зеленському доведеться просити Медведчука вести переговори з РФ щодо газу. Із Зе РФ говорити не буде

Кирило Кіквідзе
Кирило Кіквідзе

Блогер

Медведчук та Зеленський
112ua.tv

Про це пише Кирило Кіквідзе у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Зеленський раптом забув, що нещодавно називав російський газ "брудним", і вирішив запропонувати Росії знижку на транзит цього палива до Європи. На тлі плачевної ситуації з газом це рішення розумне. Але є одна серйозна проблема – із Зеленським Росія розмовляти не буде. Взагалі. І переговори вести не буде. І Зеленський це розуміє. Як розуміє і те, що домовитися з Росією зможе тільки Віктор Медведчук, якого зараз Зеленський переслідує за надуманими мотивами й навіть пропонував Росії обміняти його. Абсолютно нерозумна політика Зеленського. Хоча, здається, навіть після всього цього Медведчук міг би відкласти весь свій негатив до Зеленського і домовитися з "Газпромом" про збільшення транзиту, тому що лідер ОПЗЖ в першу чергу думає про країну. Але, як ми всі розуміємо, для того, щоб це сталося, Зе-президент повинен зняти свою корону і попросити Медведчука про це. Закривши всі кримінальні сфабриковані кримінальні справи.

У Зеленського абсолютно простий вибір – попросити Медведчука домовитися з Росією і допомогти цим країні пережити енергетичну кризу, або ж продовжувати порожні розмови, на які Кремль навіть не реагує. У другому випадку всі тяготи цієї зими ляжуть на кишені українців. Хоча, попустивши своє его, Зеленський міг би допомогти своєму народу.

Адже Медведчук раніше вже успішно домовився з Росією про ціну на газ в 175 доларів за тисячу кубів. Зеленський відхилив цю пропозицію. Мабуть, образився, що його уклав не він сам. Тепер із його вини Україна купує газ в Європі за ціною понад 1000 грн. Як вам ціна образ президента? І це тільки один приклад. А скільки ще таких випадків, коли особисті амбіції президента коштували Україні дуже дорого – і я не тільки про гроші. Я також і про людські життя. У розрізі епідемії, війни на Донбасі. До слова, той же Медведчук має на руках ефективне розв'язання цих проблем – домовився про виробництво вакцини в Україні, розробив мирний план, який прийняли Москва, Європа і невизнані республіки. Якби Зеленський використовував ці напрацювання, все в Україні могло бути по-іншому.

І мені тепер цікаво, невже він настільки твердолобий, що відмовиться від послуг Медведчука і цього разу? І скільки ще українці будуть терпіти цього нарциса при владі? При Зеленському не буде ні миру, ні газу. Статтю Медведєва пам'ятаєте? Ту, де він прямо говорить – Росія не матиме жодних справ із Зеленським. Тільки з новою владою в Україні. Тією, яка будуватиме конструктивний діалог із Росією. Така сила в Україні одна – ОПЗЖ і Медведчук. РФ буде вести діалог лише з Медведчуком.

Ось і думай-те.

Володимире Олександровичу, попросіть Віктора Володимировича розв'язати проблему. Ви нас всіх вже так дістали своєю впертістю.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.