Замах на Шефіра - результат узурпації влади і беззаконної і цинічної політики Зеленського

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Сергій Шефір та Володимир Зеленський під час оголошення результатів виборів президента Фото з відкритих джерел

Через тиждень після обстрілу під Києвом автомобіля першого помічника президента Зеленського Сергія Шефіра слідство все ще не назвало імена ні виконавців, ні замовників. Це й не дивно, адже ніколи раніше в історії України не було замаху на такого високопоставленого чиновника, як Шефір. Схема реакцій просто не була відпрацьована, тому що при Зеленському розгул злочинності в Україні вийшов абсолютно на новий рівень.

Зараз факт обстрілу машини чиновника розслідують як замах на вбивство самого Шефіра і його водія, який і отримав реальні поранення. Але видимих результатів розслідування слідство все ще не надало. І на те є свої причини.

З таким рівнем злочинності, який допустила влада Зеленського, не дивно, що серед білого дня безкарно може відбуватися замах на чиновника рівня Шефіра. А все тому, що кримінальні авторитети, роздраконені "санкційним списком Зеленського", вдаватимуться взагалі до будь-яких видів залякування влади, аби ніхто не пхався в їхній звичний порядок життя.

Обстріляна машина Сергія Шефіра Facebook

З цього випливає, що владі Зеленського з її нездоровою гонитвою за трендами, залишилося недовго. Але тут вони навіть не зможуть повторити долю "попередників", тому що в Росію їм не втекти, Європа їх не прийме, а в Україні – ті самі кримінальні авторитети і олігархи – будуть мститися за свавілля.

У свою чергу в президентській "Слузі народу" поспішили заявити, що замах на Шефіра – це "спроба залякати" самого Зеленського, який впевнено став на стежку "боротьби з олігархами і кримінальними авторитетами". Сам президент обіцяв "дати сильну відповідь" (кому – поки не ясно) і продовжити свій політичний курс.

У всій цій історії є одне "але". Зеленський занадто рано зрозумів, що якщо "безумство неможливо зупинити - його потрібно очолити", чим, власне, і зайнявся. Під уявною боротьбою з олігархами і злодіями в законі – він перейшов до їхнього тотального кришування. Що звичайно ж не сподобалося ні першим, ні другим.

Взяти хоча б один з основних злодійських кланів в Україні - Дніпровський, який курирує Сергій Олійник, він же кримінальний авторитет Умка. Помічники Зеленського з Офісу президента в суді особисто відмазували Умку від в'язниці. Але якщо президент думав, що після цього втерся в довіру до кримінальних авторитетів – він глибоко помилився.

Не менш цікавий кейс з форумом "Україна 30", який проводили для піару роботи Офісу Зеленського. У той час як президент старанно займався "зачисткою олігархів", ті самі олігархи через приватні компанії і спонсорували його форум-піар-майданчик.

І якщо Зеленський думає, що йому все ще вдається тримати українців за дурнів і провертати свої неабиякі схеми – поспішаю його розчарувати. Українці вже доведені до відчаю цією владою. А ті, у кого в руках є хоч якісь важелі тиску на владу, будуть всіляко намагатися отруювати його президентське життя, аби Зеленський не брав на себе занадто багато.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.