Європа повинна терміново припинити розмови про повернення ядерної зброї Україні

Олександр Потьомкін
Олександр Потьомкін

Громадський діяч

з відкритих джерел

Влада потихеньку готує суспільство до того, що Україна так і не стане повноцінним членом НАТО, перемикаючи увагу суспільства на абсурдну річ: на необхідність повернення собі статусу ядерної держави, створивши власну ядерну бомбу.

Про це пише Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

У нинішніх умовах, та ще й з такою малоадекватною владою, це надзвичайно небезпечно і може стати причиною трагедії, порівнянної з другим Чорнобилем.

Те, що нам не бачити статусу члена НАТО, як своїх вух, давно зрозуміло всім розсудливим людям. Адже Заходу і Європі набагато вигідніше мати буферну зону між кордонами Євросоюзу і Росією, ніж сусідити пліч-о-пліч з країною, у якої військова міць і ядерний потенціал - найсильніші в світі. Саме тому українська влада, як невдаха-фокусник, намагаючись замінити одну цукерку на іншу, починає розповідати про те, що замість вступу в НАТО нам треба було б створити свою ядерну бомбу. Одним з тих, хто озвучив це вголос став посол України в Німеччині Андрій Мельник.

З одного боку, дійсно, у нашої країни є такі можливості - ряд атомних електростанцій, родовища урану і уранові рудники, відповідні розробки, та й фахівці ще не всі виїхали за кордон. І в теорії, зайнявшись цим питанням, ми могли б отримати свою ядерну бомбу вже через 3-5 років. Але питання в наступному: а де ми будемо її випробувати? У херсонських степах? В Азовському морі? В Карпатах? Відповідно, без належних випробувань, ми отримаємо "брудну" ядерну бомбу, яка, у разі вибуху, вразить величезну територію нашої країни і знищить колосальну кількість українців. Цілі міста, а то й області можуть просто бути стертими з лиця землі. А якщо додати до цього техногенні катастрофи, наступні за вибухом, то про Україну, як про державу, можна, напевно, і зовсім забути.

Однак представників влади, на чолі з президентом Володимиром Зеленським, судячи з усього, настільки вабить думка володіти "ядерною валізкою" (як у американського "великого брата", ага), що вони готові поставити на кін і життя мільйонів людей, і країну в цілому. Хоча чому дивуватися, враховуючи, як президент і його РНБО віртуозно порушують закони, вводячи санкції проти своїх же співгромадян, тільки за те, що вони в опозиції до влади, як Віктор Медведчук, закривають незалежні телеканали тільки за те, що ті наважуються говорити правду про те, що відбувається в країні, переслідують інакомислячих.

Звичайно ж, Зеленському, щоб надати собі більшої важливості на світовій арені, захочеться "брязкати" перед усіма ядерною зброєю, і таким чином, отримати хоч якийсь важіль тиску на Захід. А нашій злиденній країні це піднести населенню, як "перемогу". Але де гарантія, того, що це саме населення не змете Зеленського з усім його РНБО?

І що тоді? Хто візьме в руки "ядерну валізку"? Націонал-радикал Стерненко? Націоналіст Білецький? Або Турчинов/Порошенко, які сплять і бачать, як би помститися Донецьку і Луганську за приниження в 2015 році.

Або можливо вони хочуть використовувати ядерну зброю як аргумент до переговорів з ОРДЛО?

Але, про всяк аргумент знайдеться контраргумент.

І якщо Європа негайно рішуче не закличе українську владу припинити навіть думати про ядерну зброю, в центрі континенту може початися новий конфлікт. Цього разу - ядерний.

Олександр Потьомкін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.