Як протести в Білорусі позначаться на українському ринку палива

Куюн Сергій
Куюн Сергій

Експерт паливного ринку

Паливо
Фото з відкритих джерел

Ось уже тиждень трейдери намагаються зрозуміти, що буде з поставками нафтопродуктів з Білорусі після початку масових протестів. Хвилювання зрозуміле: сябри займають більше 30% нашого ринку, а по бітуму – всі 50%.

Про це пише Сергій Куюн на своїй сторінці в Facebook.

Про вплив білоруської кризи на паливний ринок

Поки НПЗ працюють, про приєднання до страйку заявили працівники НПЗ "Нафтан". Від другого і основного постачальника палива в Україну - Мозирського НПЗ - новин поки немає.

Я сильно сумніваюся, що стабільності роботи білоруських НПЗ щось загрожує. Трудові колективи не можуть не розуміти, що будь-яка дестабілізація виробництва вдарить не по Лукашенку, а по них. Єдиний, хто може дестабілізувати ситуацію, - це Росія, яка забезпечує левову частку сировини. Але мотивів для цього я теж не бачу, хіба що ситуація якось сильно радикалізується.

Хай як складеться ситуація з поставками з Білорусі, максимум, чим це може зачепити нас, - тимчасовою, дво-тритижневою турбулентністю. Не дефіцитом, не різким стрибком ціни, а саме тимчасовою дестабілізацією, та й те не факт.

Новини за темою: Паливний ринок: Падіння цін на бензин, дизпаливо й газ та подальші прогнози

По-перше, ми вже пів року живемо з величезним профіцитом дизельного палива і бензину. Трейдери продають його в кращому випадку в нуль, настільки перелитий ринок.
По-друге, ринок України відкритий для поставок з усіх боків. І це ще раз доводить важливість збереження диверсифікованої моделі, яку раз у раз ставлять під сумнів українські переробники, пропонуючи ввести то мита, то квоти. За останній рік вже тричі "збоїли" то росіяни (серпень-вересень 2019-го), то білоруси (перший квартал 2020-го), але за рахунок диверсифікації ці кризи проходили для кінцевого споживача непомітно. Упевнений, так буде і цього разу (знову ж таки, якщо буде мати місце кризовий сценарій, в який я не особливо вірю).

Єдина дійсно проблемна позиція - бітум. Білоруські обсяги, а це половина ринку, замінити об'єктивно нічим, російські поставки закриті, а імпорт по морю українські трейдери тільки освоюють. Але для економіки і життєдіяльності країни це не питання стратегічної важливості, на відміну від дизпалива і бензину. Нічого, побудуємо пізніше. Може, заразом пріоритети переглянуть на користь посилення захисту населення від коронавірусу.

Сергій Куюн

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.