Він не злякався. Удачі вам, Вікторе Володимировичу. Удачі всім нам, ми не злякаємося

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці у Facebook.

Він не злякався. Вони чекали, що він втече, але він залишився. Адже загроза від беззаконників від влади була не тільки йому. Віктору Медведчуку дали зрозуміти, що загрожують його родині, його близьким. Більшість людей при куди менших загрозах покидали країну.

Так, якби він втік, як багато політиків, то він і його сім'я були б під захистом. Але маса людей, які бажають своїй країні кращої долі, залишилися б беззахисними. Він обрав їх, громадян України, своїх виборців, своїх однодумців.

Він поставив на карту все - свободу, багатство, благополуччя своєї сім'ї та навіть своє життя. Заради чого? Що дало йому сили піти на такий ризик? Що робить зі звичайної людини лідера?

Він вибрав правду і справедливість, він вибрав Україну, він вибрав можливість боротися за неї, і за мільйони українських громадян. Хтось повинен відстоювати правду, навіть якщо йому загрожує небезпека. Хтось повинен дати надію цій багатостраждальній країні. Хтось повинен показати, що не боїться тих, хто країну грабує.

Удачі вам, Вікторе Володимировичу. Удачі всім нам, ми не злякаємося.

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.