Новини » Політика Читать эту новость на русском

Віктор Медведчук – справжній лідер України, якого заслуговує її народ

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Для того, щоб бути справжнім лідером, зовсім не обов'язково сидіти на українському залізному троні та впиватися владою президента – гаранта Конституції. В Україні є справжні професіонали, які працюють на благо народу і без високих титулів, всупереч всім перешкодам, створеними їхніми конкурентами. Мова про голову політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука.

Народ України вже усвідомив, що Володимир Зеленський, залізобетонно переконаний у власній правоті завжди й скрізь, загрався в гру зі своїми повноваженнями. Його правління коштувало нам здоров'я наших співгромадян через відсутність оперативної та ефективної масової вакцинації (це показала дорожня карта щеплень від ковіду), миру, який міг вже давно запанувати на Донбасі (адже план з врегулювання конфлікту швидше мертвий, ніж живий), коштів у держбюджеті (адже питання корупції за час президентства Зеленського досі не врегульовано) і безпосередньо добробуту самого населення (через високі тарифи й антисоціальну політику держави).

Адже Віктор Медведчук попереджав, що Україна зіткнеться з захмарними розцінками на газ, ціна якого з 2014 року вже зросла в 14 разів. І не просто попереджав, але домовився з Росією про постачання "блакитного палива". Опозиційний лідер говорив: "Замість того, щоб входити в сумнівні союзи та намагатися заручитися заступництвом Заходу, Києву слід було реалізувати давно розроблений проєкт тристороннього газотранспортного консорціуму за участю ЄС, як споживача російського газу, і РФ, як його постачальника і гаранта заповнення української ГТС блакитним паливом".

Що ще було необхідно, щоб знизити вартість тарифів на ЖКГ для наших громадян? Але Зеленський продовжив свою тарифну політику в інтересах своїх заморських партнерів. А тепер Київ б'ється в істериці навколо запуску "Північного потоку-2", не в силах запропонувати нічого конкретного.

Що стосується миру на Донбасі, то ще 20 січня 2019 року, за пів року до інавгурації президента Зеленського, Медведчук надав свій мирний план. Він передбачав впровадження, які повторюють або доповнюють Мінські угоди заходів: децентралізації, прийняття закону про амністію, формування сил забезпечення громадського порядку, і установ місцевих органів влади, створення у складі України автономного регіону Донбасу, закріплення його в Конституції України.

Віктор Медведчук абсолютно справедливо заявив: "Потрібно повертати людей, повертати Донбас через свідомість людей, працювати з людьми", і Зеленський повторив те ж саме: "В першу чергу повертати людей".

Але надія на те, що Володимир Олександрович все-таки наблизить мир, пішла прахом – він не захотів цього зробити. Замість того, щоб налагоджувати відносини й сідати за стіл переговорів, втілювати цей мирний план в життя, замість того, щоб використовувати Віктора Медведчука як переговірника з Росією, українська влада свідомо намагається йти на конфронтацію з РФ.

Медведчук пропонує конкретні кроки для реалізації соціальної, орієнтованої на підвищення добробуту людини політики. Але замість того, щоб прислухатися до голови політради "Опозиційної платформи – За життя", команда Зеленського продовжує доводити Україну до зубожіння.

Замість того, щоб з вдячністю прийняти уроки Медведчука, проти нього висувають брудні та брехливі звинувачення і відкривають політично мотивовані справи. А щоб про це не стало відомо широкій громадськості, опозиційні канали, серед яких NewsOne, "112 Україна", ZIK, "Перший Незалежний", закривають – навіть попри те, що про незаконність подібних рішень сурмлять всі міжнародні організації, в тому числі й держдепівська Freedom House.

Не маючи жодних доказів проти Віктора Медведчука, "ручний суд" Зеленського продовжує домашній арешт його конкурента. Але французькі сенатори заради зустрічі з опозиційним лідером відвідали його у нього вдома, що ще раз доводить глибоку повагу до Медведчука міжнародної спільноти.

Ні напад на будинок Медведчука вандалів "під чуйним керівництвом" Служби безпеки України, ні інші спрямовані проти нього дії не змусили Медведчука здатися. Він продовжує боротьбу за права українського народу не дивлячись на репресії влади, – навіть ціною навіть власного добробуту, власного життя.

"Якщо ви бачите, що країна гине – боріться за її майбутнє, за правду і справедливість. Нашій країні потрібні мир, закон і справедливість, а не війна, закони, що не працюють, і свавілля влади", – говорить Медведчук.

Щоб в нашій країні були мир, закон і справедливість, їй необхідний такий політик. Залишається тільки захоплюватися його стійкістю і радіти, що таку людину зелена влада зламати не здатна. Адже це означає, що надія на світле майбутнє для України все ще є.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.