Віктор Медведчук: Боротьба триває, ми зробимо все, щоб спростувати незаконні кримінальні звинувачення влади

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Заява голови політради партії ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука перед початком судового засідання, на якому суд повинен оголосити рішення про продовження або скасування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту політику

Вчора всі доводи, які були в матеріалах підозри, доводи, які були перераховані в матеріалах про продовження запобіжного заходу, подані прокуратурою, були повністю спростовані. І з урахуванням тих норм кримінального процесу, які регулюють питання і продовження запобіжного заходу, і законності подання до суду для розгляду цього питання, я вважаю, що захист зробив все для того, щоб сьогодні рішення було справедливим. Яким воно буде - подивимося разом. Як мінімум, я готовий до будь-якого рішення суду, тому що розумію, що це тільки черговий етап боротьби з незаконними кримінальними переслідуваннями та політичними репресіями. Недаремно слідство і прокуратура зробили все для того, щоб продовжити терміни досудового розслідування до 11 листопада поточного року. Тому боротьба триває, і ми будемо робити все для того, щоб спростувати незаконні кримінальні звинувачення, які сьогодні намагається нав'язати та інкримінувати мені влада.

Вчора нічого нового від звинувачення не було, перераховані ті ж обставини, які містилися в матеріалах підозри. Вони повністю відтворені сьогодні в матеріалах, відповідно до яких прокуратура просить продовжити термін домашнього арешту, як ви вже вчора чули, до двох місяців. Не на два місяці, як вони це мали на увазі, вочевидь, а до двох місяців.

Звинувачення заявило про те, що необхідно призначити, а також провести вже призначені експертизи. Про які експертизи йдеться - поки нам не відомо, як мінімум, нам в матеріалах справи це не пред'являли. 

Під час домашнього арешту я спілкуюся з народними депутатами, я спілкуюся і беру участь у засіданнях Стратегічної ради, яка проходить у мене вдома. Але, звісно, я не можу брати участь у пленарних засіданнях ВР, в роботі комітету, і не можу брати участь у зустрічах з виборцями. Звичайно, це обмежує мою депутатську діяльність, це обмежує мою діяльність як опозиційного політика. 

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.