Вчора Медведчук, сьогодні Кузьмін - владі явно заважають розумні люди

Денис Жарких
Денис Жарких

Медійник, письменник, політолог

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

Про це пише Денис Жарких на своїй сторінці в Facebook.

Ми на вашу демократію...

Мар'яна Безугла не перестає дивувати. Ось що пише: "На жаль, беручи до уваги безпекові застереження в ході предметної підготовки до роботи ТСК з розслідування дій високопосадовців проти суверенітету України, не вважаємо за можливе працювати, маючи заступником голови ТСК пана Рената Кузьміна: "Тобто, не може вона працювати, поки у неї заступник ТСК Ренат Кузьмін. Причину, до речі, не вказує. Тут залишається тільки здогадуватися - може любить вона його, і не в силах себе стримувати, може він її гіпнотизує і змушує говорити всякі дурниці, може їй соромно при ньому рота відкривати. Причини всякі можуть бути...

Втім, як відомо, один дурень може породити стільки питань, що на них сто розумних не дадуть відповіді. Питання ж в іншому - парламентаризм в тому і полягає, щоб знаходити мову з представниками інших партій. Тобто, не можеш працювати з представниками опозицій, то геть з парламенту, ти не професійний депутат. Адже кожен депутат кимось обраний, можливо, ці люди теж не зручні владі, але це громадяни тієї самої країни. Або, якщо владі вони не зручні, то вже й не зовсім громадяни, а ті, кого вони обрали, не зовсім депутати?

Ну хто пояснить Мар'яні, що вона не в СС працює, і не може скаржитися, наприклад, на недостатню чистокровність колеги, або його сумнівні, на її думку, політичні погляди. Це парламент, розумієте, парламент, а не Рейхстаг часів Гітлера. До речі лист підписав/не підписав Арахамія, який відзначений в цьому пості, як David Braun. Це ім'я розвідника? Він так спалився?

Кузьмін пише: "Нагадаю, що за законом про ТСК слідча комісія "щодо вагнерівців" повинна була вже місяць як почати роботу і за цей час провести не менше двох засідань. На жаль, Мар'яна Безугла замість розслідування "справи вагнерівців" формує склад Комісії зі зручних і піддатливих "підлеглих". Як думаєте, для яких цілей їй потрібен "інший" заступник? Вона дійсно збирається розслідувати справу про зраду на Банковій і зрив спецоперації із затримання найманців? А може цю комісію створили спеціально для того, щоб "відмазати" зрадників Батьківщини, які "злили" спецоперацію ворогові і Мар'яна просто "відпрацьовує номер"? Схоже, нас чекає цікаве продовження. Відповідь керівництва ОПЗЖ на "хотілки" "слуг народу" обов'язково опублікую".

Коротше, виходить, що команді президента потрібно все скинути з хворої голови на здорову. А здорова голова Рената Кузьміна дуже заважає здійснювати чергові танці. Цікаво, а яка відповідь очікується? Адже якщо Кузьміна поміняють, то фракція ОПЗЖ визнає, що в її складі є "неправильні" депутати. Це прямий шлях до розколу і знищення опозиції. Тут або Мар'яна викочує дешеві понти, які не пройдуть, або не вона, а хтось інший, далеко в ОП, грає партію на розкол і щось знає. Ну, я всі варіанти перебираю. Ось поживемо і побачимо, чим це все закінчиться. Вчора Медведчук, сьогодні Кузьмін, цій команді явно заважають розумні люди. Тільки від цього клеєння дурня командою влади країні стає все гірше.

Денис Жарких

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.