В результаті дій Смирнова із СІЗО на свободу вийшов злодій в законі Умка

Известия в Украине
Известия в Украине

Новинний інтернет-портал

Фото з відкритих джерел

Зеленський ламає судову систему через коліно

Оригінал – на сайті "Известия в Украине".

За вказівкою його чиновника, заступника глави Офісу президента Андрія Смирнова, який одночасно очолює юридичне бюро "Смирнов і Партнери", із СІЗО на свободу відпускають особливо небезпечного злочинця, злодія в законі Умку.

Так, 9 липня суддя Печерського суду Вовк відпустив на свободу злодія в законі Сергія Олійника або Умку, як його називають у ЗМІ. Характерно, що Умку захищав адвокат з адвокатського бюро "Смирнов і Партнери", яке очолює заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов.

Таким чином, 9 липня можна назвати чорним днем українського правосуддя, остаточним розвалом української судової системи.

Такий підхід до винесення рішень говорить про одне – за гроші судді готові на все. Особливо, якщо просить заступник голови Офісу Зеленського Смирнов.

Люди знову побачили, що всі слова Зеленського про нібито боротьбу зі злодіями в законі – це відверта і цинічна брехня.

Адже, з одного боку підконтрольна Зеленському РНБО вводить санкції проти злодіїв в законі, а з іншого боку – адвокати підконтрольного людині президента бюро "Смирнов і Партнери" – захищають злодія в законі та готові на будь-які хитрощі, в тому числі корупційні, щоб звільнити його.

Цікаво, що того ж дня, 9 липня, той же суддя Вовк продовжив домашній арешт Віктору Медведчуку у сфабрикованій справі. Нардепа, за яким стоять мільйони виборців, залишають під цілодобовим домашнім арештом, а "короля" злочинного світу, за велінням чинуш з ОП, спокійно відпускають із СІЗО на свободу.

Не менш абсурдно і те, що Смирнов став членом робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції в Комісії з питань правової реформи. Це цинічне кадрове призначення є не чим іншим, як насмішкою над правосуддям і плювком в обличчя громадянам, які сподіваються на чесний і справедливий суд.

Не залишається жодних сумнівів у тому, що робота Офісу Зеленського спрямована чітко на узурпацію влади. Судову владу вони під себе вже фактично підім'яли.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.