Україні давно пора замість жебрацтва Зеленського зайняти тверду позицію Медведчука - ніякого зовнішнього управління

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

112ua.tv

Кілька годин тому Зеленський виступав в ООН і скаржився, що Захід обдурив Україну з вакцинами. Весь цей пафос Зеленського упереміш зі спробою викликати жалість виглядав безглуздо з двох причин. Перша - Зеленський виступав перед практично порожнім залом, а тому ті, до кого звертався президент, його просто проігнорували і не почули. Друге - Зеленський сам перетворив Україну на колонію Заходу, а тепер скаржиться, що колонізатори використовують його і нашу країну, а натомість нічого не дають. Україні давно пора замість цього жалюгідного жебрацтва Зеленського зайняти тверду позицію Медведчука – ніякого зовнішнього управління, тільки турбота про національні інтереси.

За свої 2,5 роки на посаді Зеленський не зробив нічого, щоб зупинити руйнівний вплив зовнішнього управління в Україні. Нічого не зробив, щоб зшити розділене зовнішніми силами українське суспільство після двох Майданів. Не поворухнув і пальцем, щоб зупинити доведення до ручки ключових держпідприємств, де іноземці в наглядових радах методично знищують залишки промислового потенціалу країни. Не припинив абсурдну і корупційну політику закупівлі газу по віртуальному реверсу втридорога.

Замість цього Зеленський покірно кивав західним послам в тому, що тепловози Україна повинна купувати в США, кораблі - у Великої Британії, вертольоти і літаки - у Франції. А свою промисловість пустити під ніж і стати сировинним придатком Заходу. А коли США і Німеччина нахабно обдурили Зеленського з "Північним потоком-2", "найвеличнішому лідеру" дійшло – його взагалі не сприймають всерйоз. Зеленський образився. Але зробити нічого не може. І не зможе.

А ось хто зможе, проти того вже розгорнули всю машину політичних репресій. Зовнішні куратори розуміють це і бояться Медведчука. А тому всіляко підштовхують Зеленського на знищення опозиції. Тому що Медведчук багато років виступає виключно за взаємовигідну співпрацю України з усіма країнами. На чолі повинні стояти національні інтереси України, її економіка, потреби громадян. У критичний момент Медведчук домовився з Росією про постачання і виробництво вакцини в Україні. І він не побоявся виття кількох десятків впертих націоналістів - адже на терезах життя мільйонів громадян. Був ефективний Медведчук і в поверненні українців додому з полону, в газових переговорах, в знятті санкцій з українських підприємств. Тобто, навіть будучи в опозиції, регулярно підтверджує свою ідеологію конкретними справами.

Немає сумнівів, якщо українці дійсно втомилися від того, що Україну в світі сприймають як ганчірку, об яку можна витирати ноги, то нам пора докорінно змінювати політику. Ніяких зеленських та інших західних маріонеток. Нам потрібна влада, яка не побоїться сказати "ні" зовнішньому управлінню, яким би воно не було. Нам потрібна влада, яка на чільне місце всієї політики поставить інтерес країни. У Медведчука на наступних виборах великі шанси заручитися підтримкою українців. Адже альтернативи, по суті, і немає.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.