Тільки Медведчук зможе владнати ситуацію в Україні, але Зеленський спрямував проти нього всю машину репресій

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці в Facebook.

У МВС не відкидають, що нападників на Шефіра не знайдуть…

Безумовно, не знайдуть, і нічого шукати, адже спочатку було все цілком зрозуміло, що це було яскраво сплановане інсценування Банкової, щоб у такий спосіб дотиснути депутатів зі "Слуги народу", які мали іншу точку зору щодо закону № 5599 про олігархів.

Тож нікчемний за всіма параметрами закон, з усіма процесуальними та регламентними порушеннями, було проголосовано – 279 депутатами.

А тепер виявляється, що було допущено численні помилки під в.о. головуванням першого віцеспікера Руслана Стефанчука, який усіма своїми фібрами хотів вислужитися перед приїздом царька Володимира Зеленського.

Цей величезний товариш (Руслан Стефанчук) не тільки за два роки так і не вивчив ПІБ народних обранців, так ще абсолютно не володіє регламентом Верховної Ради України. Але чимдуж прагне потрапити до крісла спікера парламенту.

Повертаючись до голосування, як тепер з'ясувалося, "слуги" проголосували одразу кілька суперечливих правок із ключового питання – хто і як визначає хто олігарх, а хто ні.

Перша правка надає статус, за яким визначає РНБО (як бажав того Офіс президента), щоб у такий спосіб, прикриваючись вже законом, боротися з інакомисленням, навішуючи ярлик "олігарха", і, як завжди, без суду і слідства розмитими рішеннями РНБО позбавляти в правах.

Механізм першої правки дає всі ключові можливості президенту Володимиру Зеленському, який дотримується своєї політичної позиції в стилі класичного авторитарного режиму із закручуванням гайок щодо сьогоднішньої української опозиції, намагаючись у такий спосіб за всяку ціну знищити її.

Зокрема, узурпуючи всі права, свободи та верховенство права голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука лише тому, як я раніше писала про його незгоду з політичним курсом пана Зеленського, який у прямому і переносному сенсі довів Україну до точки кипіння жебрацтва, поставивши таким робом весь народ на коліна.

Але ж за великим рахунком на сьогодні виключно тільки Віктор Медведчук може розрядити ситуацію не тільки в економічному плані, але й з відновлення довгоочікуваного миру на Донбасі та повернення Донбасу в Україну.

Навіть здійснити репатріацію Криму в Україну, про яку так часто згадують колишній президент України Петро Порошенко і нинішній його послідовний учень у всій красі – Володимир Зеленський.

Товариші просто на постійній основі змагаються, хто більше навішує локшини українському народу, від якої просто хочеться плюватися.

Друга правка до закону – НАЗК за поданням спецкомісії (як пропонував голова Верховної Ради України Дмитро Разумков).

Тобто цей прецедент передбачає переголосування закону.

Хотіла б також зазначити, що напередодні голосування в стінах українського парламенту Венеційська комісія (куди раніше головою ВР Дмитром Разумковим було надіслано законопроєкт для експертного судження, щоб так закон був ефективним і повноцінним) повідомила своїм вердиктом Верховній Раді про те, що її сентенція про законопроєкт про олігархів буде готова в середині грудня, і рекомендувала українському парламенту не розглядати цей документ до отримання висновків комісії.

Але, як завжди, – не почули й тупо проголосували. Ось навіщо їм потрібен закон.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.