Росія і Китай явно ставлять на Медведчука і опозицію

Іскра
Іскра

Ідеологія партії ОПЗЖ. Аргументи для прихильників, контраргументи на критику, чесне трактування новин. Критика влади. Корисна інформація і те, про що не прийнято говорити.

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час судового засідання 112ua.tv

Оригінал - в Телеграм-каналі "Іскра"

Раніше на каналі "Іскра" неодноразово писалося, що Кремль давно не довіряє в Україні нікому, крім Віктора Медведчука. Володимир Путін регулярно згадує про нього у всіх своїх інтерв'ю, що стосуються України. Останнім часом все більше джерел підтверджують, правоту наших прогнозів.

Канал "Легітимний":
"Наше джерело повідомляє, що в Офісі президента повністю впевнені, що Кремль у виборчому кейсі Південного Сходу буде робити максимальну ставку на Медведчука. Тому хочуть використовувати наповну цей кейс в осінніх кулуарних торгах".

Прокоментуємо повідомлення:
Про що саме можуть бути ці кулуарні торги поки можна лише здогадуватися, але виходячи з того, що все частіше стали говорити про осінню соціально-політичну кризу в Україні, про дострокові вибори, і про те, що підтримка "зелених" як в народі, так і на Заході стрімко падає, можна припустити, що "слугам" необхідно буде якимось чином зберегти хоч якісь позиції. Не виключено, що вони, в підсумку, постараються домовлятися зі своїми прямими опонентами - "Опозиційною платформою - За життя".
Про те, що саме ОП-ЗЖ багато хто бачить майбутньою партією влади говорить навіть ставлення Китаю. Вітальний лист посла КНР в Україні написано саме Медведчуку, а не "слугам", які співали китайським комуністам дифірамби.

Росія і Китай, які явно ставлять на Медведчука і опозицію - це потужна сила. Особливо в умовах, коли Захід, після бесід Байдена з Путіним і Меркель, явно зливає Україну.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.