Ренат Кузьмін: Випадкові люди разом із Зеленським остаточно знищують залишки української державності

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Сергій Шефір та Володимир Зеленський під час оголошення результатів виборів президента Фото з відкритих джерел

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

За всю історію України ніхто і ніколи не розстрілював першого помічника президента. Ніколи такого не було, навіть у лихі 90-ті.

Правда ніколи ще президенти України не призначали своїми першими помічниками своїх же близьких друзів, на яких би вони, президенти, переписали б свій бізнес.

І справа навіть не в тому, що це є грубим порушенням закону про боротьбу з корупцією, з якою Зеленський обіцяв нещадно боротися. І навіть не в критеріях підбору кадрів для призначення на вищі державні посади, якими керується нинішній президент. І навіть не в тому, що він, президент, в порушення закону, призначив всіх своїх друзів з "Кварталу 95" керівниками правоохоронних органів країни і зібрав в Раді і Кабміні свою монокоманду, що складається здебільшого з непідготовлених до серйозної роботи людей.

Справа в іншому. Справа в тому, що всі ці випадкові люди разом з президентом остаточно знищують залишки української державності. Для них Україна - це здобич, якою вони володіють по праву, раз український народ проголосував за них на виборах. І тепер вони, переможці, будуть рвати цю здобич на частини і жерти її наввипередки, не пережовуючи.

А український народ, запитаєте ви? А український народ - це теж їхня здобич. Вони просто пограбують довірливих виборців і викинуть жебраків і голодних на вулицю, відібравши останнє - житло і землю...

Так от, повертаючись до розстрілу першого помічника президента, точніше, до розкриття цього злочину. Думаю, і цей злочин залишиться нерозкритим, як і багато інших резонансних і актуальних злочинів, що залишилися нерозкритими. Власне, а хто має організувати їх розкриття? Генпрокурор? Керівник СБУ? Міністр МВС? Ніхто з них до призначення великими начальниками жодного дня не працював у правоохоронних органах, якими вони керують. Вони не володіють навіть професійною лексикою, не кажучи вже про професійні навички.

Єдине, на що здатні ці - на фабрикацію кримінальних справ проти опозиції. На замовлення президента, природно. Так, правда, по "телеку" вони ще можуть красиво пустити пил в очі і розповісти якусь хренотень про свої неіснуючі успіхи в роботі. Хто в цій країні буде розкривати вбивства та інші тяжкі злочини? Хто? Коротше, як говорив професор Преображенський, пропав будинок...

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.