Ренат Кузьмін: Медведчуку повідомили про необхідність явки до суду менш ніж за годину до його початку, це цинічне знущання

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Справа про обрання запобіжного заходу Медведчуку починається. Примітно, що о 10:10 адвокатам подзвонили з суду і повідомили, що заарештовувати Медведчука вони збираються об 11:00. При цьому ні повісток, ні повідомлень, ні листів, ні смс, в порушення закону ні Медведчуку, ні адвокатам не направили.

Повідомити менш ніж за годину про необхідність явки до суду - цинічне знущання. Скандал. Після з'ясування стосунків розгляд справи перенесли на 14:30. А для того, щоб ще раз принизити сторону захисту, адміністрація суду, забрала у адвокатів стіл і переставила його прокурорам. Тепер у прокурорів чотири столи, у адвокатів два. Реформа правосуддя, так би мовити. Чекаємо засідання.

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.