План трансформації України, представлений Зеленським в США - ширма для корупції і здачі національних інтересів

"Опозиційна платформа - За життя"

Політичне об'єднання

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оригінал розміщений на сайті політсили.

З помпою презентований президентом В. Зеленським в США План трансформації України, що включає перелік з близько 80 проєктів на суму $277 млрд (!), джерелом фінансування яких за досі не спростованою офіційним Києвом інформацією, мав стати державний бюджет України, що є абсолютно непідйомною, маячною та утопічною ініціативою. Презентація цієї безпідставної ініціативи, проведена настільки непрозоро, одним махом в очах міжнародної спільноти та іноземних інвесторів викреслила Україну зі списку країн, керівництво яких в принципі здатне до планування і має централізовану і адекватну владу.

Американські інвестори просто проігнорували нав'язливу рекламу розпродажу країни, оскільки в цьому плані, що представляє собою просто перелік проєктів, немає будь-якого економічного обґрунтування, розрахунків і передбачуваного ефекту, в тому числі для іноземних інвесторів і кредиторів.

А ось в Україні зацікавилися проєктом, який чомусь був презентований в США, а не в нашій країні.

Як виявилося, цей так званий план як цілісним документом не мають ні в Міністерстві економіки, ні в Міністерстві фінансів, і більше того, не мають ніякого відношення до його підготовки. Не має плану і Офіс президента, а прессекретар Зеленського у зв'язку з хвилею обурення в Україні пообіцяв "оформити і показати" цей документ. Але якщо План трансформації України (скорочено ПТУ, що вже містить прозорий натяк на професійний рівень фахівців, які готували його) тільки буде оформлятися, то які документи передавалися американській стороні? Непідготовлені і неоформлені? У це слабо віриться, враховуючи те, яке значення мала підготовка цього візиту для Зеленського. 

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє: не треба нічого оформляти і підтасовувати. Ми вимагаємо опублікувати саме той документ, який був переданий американській стороні, в повному обсязі.

Чи влада Зеленського розраховує під прикриттям цього документа в майбутньому "протягувати" найцинічніші і корупційні проєкти, спрямовані проти національних інтересів України?

Не викликає сумніву той факт, що План трансформації України не є комплексним документом, що враховує соціальні, економічні та міжнародні наслідки реалізації окремих проєктів. Це просто рекламна листівка, яка навіть у назві, щоб не лякати інвесторів, містить слова не про розвиток України, а про давню мрію заокеанських кураторів цієї влади ‒ "трансформації" України, тобто остаточне її розграбування, відмову від суверенітету, повне перетворення на "анти-Росію". І при такому підході не дивно, що у цієї "Біблії зовнішнього управління" немає українських авторів. "Трансформація" України в очах Зеленського та його оточення – більше не турбота українських громадян, міністерств і відомств.

"Опозиційна платформа - За життя"

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.