"Опозиційна платформа - За життя": Зеленський, який розтоптав українську Конституцію, у Стенфорді встановив новий рекорд цинізму і брехні

"Опозиційна платформа - За життя"

Політичне об'єднання

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оригінал розміщено на сайті політсили.

Зеленський бреше не тільки власним громадянам, а й транслює свою брехню зарубіжній науковій громадськості, не замислюючись про те, наскільки смішно це виглядає і якої шкоди завдає іміджу нашої країни. В ході виступу в Стенфордському університеті президент Володимир Зеленський запевнив, що в Україні настільки сильне, вільне і демократичне громадянське суспільство, що поява "дракона" у вигляді авторитарного режиму в країні просто неможлива.

Очевидно, що вся політика української влади спрямована сьогодні на знищення демократії, незалежності судової влади, опозиції протизаконними, антиконституційними способами, причому це знищення здійснюється цинічно і відкрито. Викликають обурення жахливий цинізм і брехливість президента Зеленського, єдиною метою діяльності якого є побудова в Україні того самого авторитарного режиму, можливість появи якого він так завзято заперечує, і перетворення себе на такого собі "дракона".

Можливо, це визначення лестить Зеленському, але "драконом" йому дійсно не бути. Тому що він і його влада є швидше раковою пухлиною, що живе на тілі України і використовує найбрудніші, огидні методи для стрімкого поширення і висмоктування соків з нашої країни. Владою, яка існує за рахунок знищення Конституції і свобод ‒ всього того, що становить основу української держави.

Не дуже зрозуміло також, про яке сильне громадянське суспільство в Україні веде мову Зеленський. Чи то про журналістів телеканалів, яких за їхню громадянську позицію влада позбавляє права займатися професійною діяльністю і викидає на вулицю, змушуючи шукати роботу. Чи то про політиків та експертів, яких у відверто сфальсифікованих кримінальних справах позбавляють волі. Чи то про громадських діячів, яким націонал-радикали, що діють за вказівкою влади, влаштували відкритий терор, піддаючи цькуванню і побиттям і не несучи за це ніякої відповідальності.

На тлі неспростовних фактів, репресій, що розгорнулися в Україні, позасудового знищення опозиції, свободи слова і нехтування норм Конституції спроби українського президента переконати світову спільноту у власній прогресивності і прихильності принципам демократії не просто обурливі, а дурні. А прагнення завуалювати беззаконня , що твориться в країні, якимись літературними алюзіями, підмінити ними реальні і широко відомі факти – це ознака крайнього непрофесіоналізму і відверта демонстрація неповаги до аудиторії представників одного з найбільш відомих у світі вишів.

Хочемо нагадати, що напередодні візиту Володимира Зеленського в США президент Freedom House Майкл Абрамовіц направив президенту США Джо Байдену лист, в якому висловив тривогу щодо практики позасудових розправ над українськими ЗМІ. Раніше стурбованість ситуацією зі свободою слова в Україні після припинення мовлення цілого ряду незалежних телеканалів висловило Управління верховного комісара ООН з прав людини. У заяві моніторингової місії ООН з прав людини прямо вказується, що припинення мовлення телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK вплине на свободу вираження думок в Україні і що держава, навпаки, зобов'язана захищати і забезпечувати право на свободу вираження думок, включаючи право шукати, отримувати і передавати різноманітну інформацію та ідеї.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє: вищезгаданий спіч Зеленського, який прозвучав у шанованому навчальному закладі, є настільки очевидною і відвертою брехнею, що ніколи не послужить виправданням його антиконституційної політики. Навпаки, ця заява стане для світової спільноти демонстрацією крайнього цинізму, непрофесіоналізму і обмеженості президента Зеленського, який намагається вішати локшину на вуха незаангажованої, мислячої молоді, вченим і студентам.

Причому ці спроби підмінити наукову дискусію оскаженілою пропагандою з боку української влади носять системний характер. У травні цього року університет Дубліна вже звинувачував посольства України та Грузії в Ірландії в спробі вплинути на вміст курсу з геополітики Кавказу та України. Тоді у виші були шоковані отриманим від диппредставництв листом із зазначенням цензурувати викладачів і спікерів університету, а українському посольству в Ірландії довелося ще довго виправдовуватися за свій "дипломатичний" жест.

Впевнені, що і цього разу влада Зеленського, яка встигла звикнути до адміністративних методів тиску, отримає дзвінкий ляпас від волелюбної, незалежної, високоінтелектуальної університетської спільноти. Після якої проти іноземних студентів і викладачів Данілову залишиться хіба що вводити санкції. Адже це єдине, що вміє робити нинішня українська влада.

"Опозиційна платформа - За життя" засуджує антиконституційні і злочинні методи знищення свободи слова, боротьби з опозицією і переслідування інакомислячих, які відкрито і систематично практикують Зеленський і його оточення, йдучи шляхом узурпації влади. Впевнені, що диктаторські методи Зеленського отримають найжорсткішу і об'єктивну оцінку в науковому співтоваристві, яке добре знає, чим закінчують подібні режими.

Партія "Опозиційна платформа - За життя"

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.