"Опозиційна платформа – За життя": Захід навчив режими Порошенка-Зеленського справжньому патріотизму

"Опозиційна платформа - За життя"

Політична партія

112.UA

Оригінал заяви розміщено на сайті політсили.

Коли питання стосується національних економічних інтересів відповідальні уряди забувають про надумані ідеологеми. Це чітко показало угоду, досягнуту США і ФРН по "Північному потоку". Українські режими Порошенка-Зеленського отримали від Заходу наочний урок справжнього патріотизму.

Сім років режим Порошенка, а потім продовжувач його політики – режим Зеленського, боролися з "російським газом". Перебуваючи під зовнішнім управлінням, Порошенко-Яценюк у 2014 році оголосили "відмову від російського газу" і почали "газову війну", продовжуючи при цьому купувати у Росії нафту і нафтопродукти, добрива та багато інших товарів. Ця бездарна політика подвійних стандартів призвела до катастрофічного зростання цін і тарифів на газ для населення і промисловості. Влада вигадувала "обхідні схеми", "реверси", формули "Дюссельдорф+", інші казки, а ціни на газ в Україні зростали.

Зараз стало ясно, що через свої політичні ігрища Порошенко і Зеленський угробили транзитний потенціал української ГТС. Вся їх енергетична "політика" виявилася повністю провальною, загнала людей у злидні та завдала мільярдні збитки національній економіці. "Північний потік" запрацював, а Зеленський і Порошенко – політичні банкрути.

"Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що після оголошення угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку", Зеленський і його бездарний уряд повинні піти у відставку за втрату головного енергетичного активу України, а також за величезні багаторічні економічні втрати, знищення транзитного потенціалу нашої країни. Ми вимагаємо проведення дострокових парламентських виборів, зміни безглуздої влади, поки вона не розпродала і не розгубила залишки національних багатств і не угробила нашу державу.

"Опозиційна платформа – За життя"

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.