"Опозиційна платформа – За життя": Цинічна спроба ядерного шантажу "слуг народу" – свідчення їх дурості та некомпетентності

"Опозиційна платформа - За життя"

Політичне об'єднання

"Опозиційна платформа - За життя"

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі одного з українських телеканалів виступив зі скандальною заявою. Відмову України від ядерної зброї та підписання у 1994 році Будапештського меморандуму він назвав "фатальною помилкою": "Якби ми були ядерною державою, з нами всі говорили б по-іншому... ми могли б шантажувати весь світ, і нам давали б гроші на обслуговування, як зараз це відбувається в багатьох інших країнах".

Ця заява яскраво демонструє навіть не крайній цинізм, а моральне каліцтво представників нинішньої української влади та глибину нерозуміння ними своєї відповідальності перед Українським народом і перед світом за власні дії. Єдина мета зовнішньої політики Зеленського та його оточення – ганебне прагнення за всяку ціну, в тому числі за допомогою загрози статусом ядерної держави, домагатися преференцій, випрошувати гроші, використовувати інші країни й міжнародні організації виключно для викачування фінансових ресурсів. І для цього гарні всі засоби, в тому числі і ядерний шантаж.

Результатом невгамовного жебрацтва, що підкріплюється постійними погрозами, провокаціями української влади на міжнародному рівні, а також її недоговороздатністю, вузьколобістю та небаченим дилетантством, вже став факт переоцінки й перегляду відносин з Україною з боку закордонних партнерів. Усвідомивши нахабну, злочинно-безвідповідальну сутність нинішньої української влади, її нездатність мислити раціонально й стратегічно, світові лідери зробили відповідні висновки та все жорсткіше вимагають від офіційного Києва виконання вже взятих на себе зобов'язань.

Партія "Опозиційна платформа – За життя" виступає категорично проти зведення в ранг державної політики жебрацтва, вимагання і шантажу. Заяви пана Арахамії звучать дико і свідчать про повне нерозуміння "слугами народу" пріоритетів міжнародної політики у сфері безпеки.

На превелике щастя для всього людства, і в першу чергу для жителів України, Влада Зеленського не має контролю над ядерною зброєю, що повністю відповідає відомому прислів'ю "Якби свині роги, то всіх би людей поколола". Проте на території України працює низка атомних електростанцій та інших об'єктів атомної енергетики, які сьогодні фактично знищуються через злочинну політику влади, в тому числі й для того, щоб отримати можливість шантажувати сусідів атомною загрозою, що відкрито планують "слуги народу".

"Опозиційна платформа – За життя" вимагає вжити всіх заходів для збереження нормальної працездатності АЕС, розробки Державної програми, спрямованої на належне фінансування їх роботи, що також дасть можливість забезпечити збереження поточних тарифів на електроенергію для населення.

Ми вимагаємо від фракції "Слуга народу" у Верховній Раді дати оцінку позиції свого керівника і засудити його ідеї міжнародного ядерного шантажу, погроз і терору.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.