Обшуки у рідних Медведчука проходять на підставі сфальсифікованих плівок, з СБУ зробили клоунів на підтанцьовці

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Коли Зеленський прокидається й усвідомлює, що він повний нуль по життю, йому хочеться "покарати" тих, хто "причетний" до його невдач. А трапляється це майже кожен день. Тому і сьогодні ранок почався з обшуків у рідних лідера опозиції Медведчука.

Відмотаємо трохи в початок. Існують так звані плівки Бігуса, на підставі яких ведеться кримінальна справа проти голови політради ОПЗЖ. Плівки, справжність яких не підтверджує жодне відомство. Ніхто не бере на себе відповідальність за їх авторство, чи не підозріло, що ніхто не хоче урвати такий ласий шматок і отримати нагороди/премії? Щобільше, тодішній генпрокурор Юрій Луценко вже заявив, що спецслужбі та Генпрокуратурі про існування цих записів не було відомо.

Є навіть якоюсь мірою гуморне відео, яке розмістив нардеп Ренат Кузьмін, де показано, як подібні "плівки" може створити будь-який школяр. Там на відео "Путін нагороджує Баканова" і ще багато цікавого. За таку ж "дитячу нарізку" "плівок Бігуса" Зеленський і нагородив експертів СБУ, які визнали ці плівки "справжніми". Цікаво, їм самим не смішно? Адже це повний абсурд.

Так от на підставі цієї дрібниці цілі групи СБУ і ДБР (так, інших справ у них немає) з ранку завалюються з обшуками в партійний офіс (але це ще пів біди), вони приходять до тещі Медведчука – матері Оксани Марченко. Сором і ганьба – що тут ще додати?

Сумно жити в країні, де президент вирішив, що він цар і Бог. Вирішив, що він одноосібний управлінець і його влада стоїть вище судів. Але не він перший, і, швидше за все, не останній. Тільки саме час Зеленському задуматися над тим, як закінчували такі його "попередники".

Олександр Кальченко

Оригінал – на сайті newsoneua.tv.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.