Найбільшу дурість влада Зеленського зробила, напавши на Оксану Марченко, — Жарких

Денис Жарких
Денис Жарких

Медійник, письменник, політолог

Фото з відкритих джерел
Оригінал - на сторінці Дениса Жарких в Facebook
 
Найбільшу дурість влада Зеленського зробила, напавши на Оксану Марченко. Адже досить подивитися, якими очима на неї дивиться Віктор Медведчук і зупинитися, щоб цього не робити. Ці карлики забули, що є чоловічий кодекс — жінок і дітей не чіпати.
 
Вони не мужики, а зграя злісних карликів, яка розбіжиться, як тільки виникне небезпека спуску коротеньких штанців. Медведчук не збирав армію, не займався диверсіями, а намагався налагодити в країні мир і законність. Тобто, він робив щось протилежне, ніж вся ця шобла. І до жінки він ставиться, як лицар, як захисник, а не за тими цінностями, як багато його опонентів. Він інший.
 
Чоловік взагалі пізнається своїм ставленням до жінки, і тут вже зрозуміло, хто чоловік, а хто ні. Так, у Медведчука немає своїх штурмовиків, немає радикалів, які вічно щось волають, але тепер всі пристойні люди повинні бути за нього. За чоловіка, за державника, за мислителя, за лицаря. Справжній чоловік може і не відреагувати на образу, але свою жінку він буде захищати. Тому він став небезпечнішим за владу вдесятеро. Вони цього не розуміють, та хіба зрозуміє покидьок порядного чоловіка, де там!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.