На Банковій марно сподіваються за допомогою нових звинувачень проти Медведчука перебити скандал з офшорами, - Джангіров

Дмитро Джангіров
Дмитро Джангіров

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

В Офісі президента пам'ятають, як у 2017 році "панамський скандал" став чорною міткою для Порошенка. Тому за допомогою нових звинувачень проти лідера опозиції Віктора Медведчука хочуть заглушити історію з Pandora Papers про причетність Володимира Зеленського до офшорів.

Так відомий політичний публіцист і телеведучий Дмитро Джангіров прокоментував у Facebook інформацію про те, що Генеральна прокуратура збирається вручити голові політради "Опозиційної платформи – За життя" нову підозру.

"Так, мова йде про пані ВЕНЕДИКТОВУ і спробу ГПУ вручити підозру Віктору МЕДВЕДЧУКУ в "турборежимі" – зрозуміло, в порушення КПК", ‒ написав публіцист.

"На Банковій цілком серйозно поставилися до опублікованих в "Гардіан" матеріалів розслідування міжнародного консорціуму журналістів( ICIJ), який фінансується (в числі інших) одним з фондів, створених Джорджем СОРОСОМ", ‒ повідомив Джангіров.

Він нагадав, що в 2017-му публікація "Панамських документів" стала чорною міткою для Петра Порошенка.

"Публікації в 2017 році "Панамських документів" на підставі документації тільки однієї компанії, що займається реєстрацією і супроводом офшорів за останні 40 років – Mossack Fonseca – викликала великий переполох у світі, а для Петра Порошенка це стало своєрідною чорною міткою. Тоді ж з'явилися "Райські документи" ‒ матеріали щодо сумнівної офшорної діяльності політиків і публічних фігур на різних екзотичних ("райських") островах", - зазначив публіцист.

Джангіров уточнив, що публікація "досьє Пандори" ‒ це тільки інформаційна "закуска", а в цілому це означає, що в США погіршується ставлення до Зеленського.

"І в ній, як ми бачимо, непропорційно багато уваги приділено Україні та особисто Президенту ЗЕ. Судячи з того, що пан Зеленський у матеріалі "Гардіан" чітко пов'язаний з Ігорем Коломойським, який заочно перебуває під судом у США (штат Делавер) у справі про відмивання грошей, всім очевидно: в американській шкалі молодших партнерів "наш хлопець - наш сучий син – просто сучий син" український лідер стрімко рухається від 2 – ї позиції до 3-ї. (Розслідувачі "товсто" натякають, що в "відмиванні" $40 млн з $5,5 млрд, виведених БЕНЕЮ зь"Привату", особисто взяв участь ЗЕЛЯ)", ‒ констатував публіцист.

Саме тому, підкреслив Джангіров, на Банковій вирішили за допомогою нової підозри для Віктора Медведчука "заглушити" історію з Pandora Papers та інші скандали за участю оточення Зеленського.

"Для Банкової дуже важливо заглушити цю тему всередині країни, а там, дивись - і за океаном – і в Європі" розсмокчеться "(не розсмокчеться, звичайно!). Але тут ведмежу послугу надав глава Укрексімбанку, проявивши чисто конкретно Криворізьку інтелігентність у спілкуванні з українськими журналістами - з того самого міжнародного консорціуму! Плюс нависає "вагнергейт", який підручні британської МІ-6 підвісили дамокловим мечем над Банковою", ‒ уклав політичний публіцист і телеведучий Дмитро Джангіров.