Медведчук в суді розгромив прокурорів і всі звинувачення. Це визнали і на Банковій, і в усьому світі

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

112ua.tv

Лідер опозиції Віктор Медведчук в черговий раз довів, що знання і досвід відіграють ключову роль у відстоюванні своєї правди, начисто розгромивши всі звинувачення в суді, які були сфабриковані наспіх, "на коліні", прокурорами президента. І це визнали всі у світі: і світові лідери, і топові ЗМІ, що цитують виступ лідера української опозиції. Почалося ворушіння сірої речовини в черепних коробках і на Банковій. Зеленський, зі своїми ручними судами і силовиками, вже зрозумів, що Медведчук йому не по зубах. Не на того напав колишній комік зі своїми "професіоналами" з "криворізької юридичної школи", що звикли нахрапом брати своє, і домагатися потрібних результатів залякуванням і шантажем. Саме тому гоп-компанія вже потихеньку починає пакувати валізи, судорожно придивляючись до тих країн, куди можна буде "звалити по-тихому" вже найближчим часом. 

Через місяць (несподівано!) настане осінь. А з нею - і чергове космічне підвищення тарифів на комунальні послуги. І влада вже не відкрутиться черговими "відосиками" про те, як в країні жити добре. Адже ними не сплатиш комуналку, не нагодуєш дітей. Очікувано, що люди знову будуть змушені виходити на Майдан. І вийдуть всі: не тільки пенсіонери та малозабезпечені категорії населення. Вийдуть підприємці, які через постійні локдауни і податкові навантаження вже просто не знають, як вижити. Вийдуть медики, які тільки на папері отримують надбавки (до речі, привіт Вам, Володимире Олександровичу, з 8 міськлікарні Кривого Рогу, де медики нещодавно отримали свої копійки тільки за травень). Вийдуть всі ті, хто був жорстоко обдурений 2 роки тому, проголосувавши за профана, який вміє тільки знімати жалісливі відео. 

І ось тоді почнеться масовий відхід тих, хто зараз нахабно і цинічно обманює простих людей, і продовжує репресії проти невинних людей. Але далеко втекти їм не вдасться. За свої вчинки відповідатимуть всі. І розплата буде жорстокою, але справедливою.

"Всі, хто сьогодні причетний до фальсифікації кримінальних справ щодо Віктора Володимировича Медведчука, включаючи суддю Вовка, і всі, хто в проміжку цьому, це слідчі СБУ, експерти, прокурори, всі, хто причетний до фальсифікації – всі будуть відповідати за законом", - заявив нещодавно нардеп від ОПЗЖ Анатолій Бурмич.

У тому, що це станеться - немає ніяких сумнівів. У "Опозиційної платформи - За життя", якій доведеться розгрібати ці авгієві стайні, залишені Зеленським і Ко, на відміну від "криворізької юридичної школи", відмінні професійні юристи, які, слідуючи букві закону, швидко доведуть злочини нинішньої влади. Тим більше, їх не перелічити. І почати можна з несправедливого переслідування Віктора Медведчука. 

"Проблема буде вирішена, я думаю, що все-таки закінчаться ці терміни, закінчиться ця влада. І будемо наполягати, щоб до відповідальності притягнули тих осіб, які ставили свій підпис, які проводили офіційні або неофіційні сходки або оперативні наради і роздавали команди. За ці речі необхідно все-таки відповідати. На мою думку, винні у використанні процесу в рамках політичної розправи щодо Медведчука рано чи пізно будуть притягнуті до відповідальності", - зазначив народний депутат від ОПЗЖ Григорій Мамка.

Час, коли влада топтала Конституцію і закони, викручуючи їх в потрібну їм сторону, майже закінчився. Скоро настане час професіоналів на чолі з Віктором Медведчуком, які, я впевнений, зможуть зібрати країну по шматочках, і покарати тих, хто сьогодні поки ще перебуває при владі. 

Біжи, Зеля, біжи!

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.