Медведчук в опозиції зробив для країни більше, ніж Зеленський на посаді президента

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112ua.tv

Зеленський на посаді президента два роки. Досить, щоб здійснити хоч частину задуманого, виконати деякі обіцянки. Але за ці два роки єдине, чим зміг похвалитися Зеленський - боротьбою з лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком. Це при тому, що боротьба ця буде з тріском програна, як і все, за що брався Зеленський раніше.

Українці на вулицях і в соцмережах запитують у Зеленського, чому не закінчена війна на Донбасі, чому тарифи ростуть, хоча повинні були падати, чому досі не закінчилася епоха бідності, чому економіка падає, а ціни ростуть, чому в лікарнях немає вакцин від коронавірусу, чому нова влада, як і стара, підтримує олігархів, чому в новій владі немає фахівців, зате повно скандалістів і клоунів?

Чи не здається вам, що занадто багато "чому"? А можете назвати реальні досягнення Зеленського? Ось і я не можу, як би не думав.

На цьому тлі зовсім вже непристойно для Зеленського виглядає діяльність лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука. Перебуваючи в опозиції та під пресом влади, Медведчук домовився про постачання, а потім і виробництво вакцини "Супутник V" в Україні. Якби Зеленський дав добро, кампанія з вакцинації українців була б у розпалі, а життя в країні швидко налагодилося. Але президент не схвалив. Тому що заборонили у Вашингтоні. Замість цього влада привезла в країну неефективну вакцину з Китаю та Індії за завищеною ціною.

Лідер ОПЗЖ має робочий мирний план щодо Донбасу, який схвалений в Москві, Донецьку, Луганську, Парижі та Берліні і який здатний покласти край війні. Зеленський же за два роки не зміг нічого запропонувати, відмовившись від політичного врегулювання.

Зеленський навіть примудрився угробити повернення чотирьох українок з полону. Тільки тому, що влада ОРДЛО мала намір передати їх через Медведчука, а не особисто Зеленському, з яким на Донбасі не бажають мати справи. При цьому Медведчук повернув додому півтори тисячі українців.

Також у Медведчука на руках є домовленості з Росією щодо газу, які дозволять знизити тарифи в Україні для кінцевого споживача. А Зеленський поки тільки підвищує тарифи, спровокувавши тарифний майдан.

Дивлячись на це, Зеленський не придумав нічого кращого, як почати кримінальне переслідування Медведчука. Але чи допоможе це президенту?

Рейтинги Зеленського і "Слуги народу" за два роки обвалилися у два рази, а зростаючий рейтинг ОПЗЖ довелося збивати репресіями проти лідера партії. При цьому Зеленський хоче на другий термін. Дивовижний нарцис наш президент. Після президентства зможе написати книгу "Як провалити все і полюбити себе".

Ігор Вальський

Оригінал - на сайті newsoneua.tv.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.