Медведчук у своїй статті показав, як українська влада веде країну до поглинання ззовні

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Українська влада, погоджуючись із нав'язаною ззовні роллю України як буфера між Росією та Заходом, працює не в інтересах власного народу, а в інтересах західних кураторів. Така політика веде до поглинання країни, що, втім, вже почалося. Про це глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук пише у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів".

"Держава з нинішньою антиросійською, мононаціональною ідеологією не може служити інтересам свого народу за визначенням. Влада каже, що завдання українського народу – захищати "цивілізовану Європу" від "російських варварів". Але жоден народ довго не може існувати виключно як захисник іншого народу від третього. Історія показує, що в цьому випадку поглинання неминуче. Або тим, від кого захищають, або тим, кого захищають. І немає ніякої альтернативи цьому процесу: або ми захищаємо Європу від Росії, навіть ціною власного існування, або ми захищаємо інтереси свого народу і займаємося розвитком своєї країни, а не приносимо себе в жертву на вівтар європейських і заокеанських інтересів", - написав Медведчук.

У зв'язку з цим напрошується одна показова аналогія. Афганістан довгий час був буфером між СРСР і Заходом. У підсумку країна пережила два іноземних вторгнення. Зараз ця держава зруйнована, там 40 років йде громадянська війна, економіка в занепаді, люди ледве виживають. Ось такої долі Україні бажає Зеленський і його зграя? Буферна країна страждає завжди першою і страждає за визначенням. Не може метою незалежної держави бути захист чужих інтересів. Будь-яка влада повинна ставити на чільне всієї політики захист суверенітету та інтереси власних громадян.

Чому це зрозуміло Медведчуку, але не зрозуміло Зеленському? Досить просто заглянути в підручники історії, щоб зрозуміти небезпеки, які нав'язує Україні Захід. Однак Зеленський вже глибоко залежний від зовнішнього управління. Всі важливі рішення приймаються не на Банковій, а у Вашингтоні. Тому без зміни влади та геополітичного курсу Україні не обійтися.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.