Медведчук - патріот своєї країни, він намагається виправити бардак в Україні

Денис Жарких
Денис Жарких

Медійник, письменник, політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Денис Жарких на своїй сторінці в Facebook.

Ну ось, Порошенко теж відповів Путіну. Порівняй із відповіддю Медведчука і відчуй різницю. Якщо Медведчук підійшов до відповіді глибоко та серйозно, то Порошенко відповів досить вульгарно (йому там все по барабану/цимбалах). Але справа зовсім не у формі.

Медведчук виводить Путіна, як серйозного політика, здатного до аналізу і точного політичного прогнозу, то Порошенко показує російського лідера недалеким провінційним дурником, який не в змозі орієнтуватися в сучасній ситуації.

Якщо Медведчук висунув аргументи про те, що українській державності загрожує небезпека, і вона рухається не в тому напрямку, то у Порошенка все в порядку. Немає ніякого майбутнього, все вже досягнуто, створено, формовано. Якщо по Медведчуку Україна повинна пройти серйозний, важкий і ризиковий шлях, то по Порошенку все вже пройдено, користуйтеся і радійте.

Тут, як мені здається, і криється різниця. Порошенко представник українського політичного середовища з мізками голови колгоспу "40 років без врожаю". Зарозумілі, пихаті та безмірно дурні вискочки, очманілі від влади, яка звалилася на голову, просто не розуміють, що політична кон'юнктура, що посадила їх у владу, може закінчиться. Причому закінчиться з тим бардаком в який вони ввернули країну. Але для них бардак це норма.

Це дуже нагадує ідеологію СРСР в сенсі "у нас все в порядку, є тільки окремі недоліки". Але ж в СРСР такого бардаку, як в сучасній Україні, і близько не було. І скільки вона з таким бардаком протягне?

Ось Медведчук і каже - з таким бардаком ми протягнемо недовго. Але ж він не радіє, а говорить про те, що потрібно зробити. Ну і хто справжній патріот країни після цього. Той, хто прославляє бардак або, хто намагається його подолати? Патріоти типу Порошенка співаки бардаку і хаосу. Даремно писав статтю, розкрився.

Денис Жарких

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.