Медведчук мав рацію – Україні потрібно кардинально змінювати політичний курс

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Україна залишиться з іржавою трубою та без грошей. Україну просто використали й кинули. Така доля буферних держав

Про це пише Володимир Шамін у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Віктор Медведчук у своїй статті про майбутнє українського і російського народів помітив найважливіший момент – Україна не може бути вічно на сторожі інтересів Європи та проти Росії, і що коли Європа з Росією зблизяться, потреба в Україні відпаде.

"Жоден народ довго не може існувати виключно як захисник іншого народу від третього. Історія показує, що в цьому випадку поглинання неминуче. Або тим, від кого захищають, або тим, кого захищають. І немає жодної альтернативи цьому процесу: або ми захищаємо Європу від Росії, навіть ціною власного існування, або ми захищаємо інтереси свого народу і займаємося розвитком своєї країни, а не приносимо себе в жертву на вівтар європейських і заокеанських інтересів", – написав Медведчук.

Немов у воду дивився. США і Німеччина підписали договір про "Північний потік-2", що означає зближення Заходу з Росією. На шкоду інтересам України. Видання Politico навіть пише, що Україні заборонили критикувати цей німецько-американський пакт під загрозою погіршення відносин між Києвом і Вашингтоном. А щоб Зеленський не плакав, Захід дасть Україні жалюгідних 200 млн євро "на енергетичну безпеку". Хоча раніше ми заробляли щорічно на транзиті газу по 3 млрд дол.

"Процес зближення Європи та Росії розчавить сучасну Україну, зробить її непотрібною, зайвим політичним фактором, подразником, територією розбрату. І цей процес запущений, можна звинувачувати в цьому Росію, але найбільше тут постаралася українська влада, яка обрала примітивну і дурну стратегію розвитку", – написав Медведчук.

Тепер же Україна залишиться з іржавою трубою і без грошей. Україну просто використали й кинули. Така доля буферних держав.

Чому це було зрозуміло Медведчуку, але не зрозуміло Зеленському? Досить просто заглянути в підручники історії, щоб зрозуміти небезпеки, які нав'язував Україні Захід. Мова ж не тільки про ГТС. Мова також про те, що Захід весь цей час штовхав Україну до деградації, деіндустріалізації, деінтелектуалізації. І ось ми залишилися без промисловості, без інвестицій, з угробленою освітою, з відтоком населення, а особливо – кращих умів.

Медведчук мав рацію – Україні потрібно кардинально змінювати політичний курс і вибиратися з ями, в яку нас затягнуло зовнішнє управління. Інакше ми всі потонемо разом із Зеленським.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.