Медведчук - ключ до рішень всіх проблем Зеленського, але президент-комік цього не розуміє

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Президент України Володимир Зеленський, переслідуючи лідера опозиції Віктора Медведчука, продовжує перетворювати країну з бідної - на злиденну. Зеленський вже став ізгоєм у світовому співтоваристві, а скоро отримає хвилю невдоволення і всередині країни через різке погіршення економічної ситуації і неможливості домогтися миру. Допомогти Україні, українцям і Зеленському може тільки одна людина – Віктор Медведчук.

Судіть самі.

В Україні вже на носі - опалювальний сезон. Враховуючи, що ціна на газ в Європі продовжує бити всі рекорди, і наближається до тисячі доларів за тисячу кубометрів - важко собі уявити, які нулі будуть "радувати" українців в платіжках за опалення. Слідом за ціною на газ, подорожчає абсолютно все. І це означає, що мільйони українців опиняться за межею виживання. А ті, хто хоч якось зводили кінці з кінцями - опустяться за межу бідності. Вже взимку Зеленський отримає мільйони реальних бідняків, які на свої зарплати і пенсії не зможуть купити навіть їжу, не кажучи вже про оплату комунальних послуг, одяг та інші матеріальні блага. А слідом за цим - нові Майдани.

Лідер опозиції Віктор Медведчук, як досвідчений політик, прекрасно розумів, що чекає всіх наших співгромадян. І тому кілька місяців тому домовився з Росією про 25% знижку на газ. Знаєте, скільки б ми платили в цьому випадку? 175 доларів за тисячу кубометрів. Не 900, як це буде зараз, а всього лише 175! Відповідно, ніхто з нас би не очікував зі страхом зимового періоду, а Зеленському спокійніше б спалося ночами. Але - ні. Чи то амбіції, чи то політична недосвідченість завадили президенту погодитися на пропозицію Медведчука.

Йдемо далі. Росія найближчими днями запустить "Північний потік - 2". Для України, як транзитної країни, це означатиме повний крах, адже обсяги перекачування зведуться до нуля, і, відповідно, ми не отримаємо і десятої частки того, що отримували за цю послугу. А значить, в держбюджеті утворюється діра космічних масштабів. У підсумку постраждають найбільш незахищені верстви населення: бюджетники, пенсіонери, інваліди, словом, всі, хто отримує виплати від держави. Чому? Тому, що державі платити буде нічим. Тільки Медведчук, завдяки своїм багаторічним зв'язкам з Росією, здатний врегулювати це питання так, щоб інтересам України не було завдано шкоди. Однак і в цій ситуації Зеленський, замість того, щоб нарешті почати керуватися інтересами країни, займається тільки політичним переслідуванням Медведчука.

Далі - питання звільнення утримуваних осіб з ОРДЛО. Наш президент дійшов до того, що вже навіть своєму американському колезі Джо Байдену возить списки тих, кого потрібно звільнити, в надії, що той погрозить пальчиком кому треба (тільки кому?), і це якось вплине на розблокування ситуації. Хоча знову-таки, ключ до того, щоб нарешті почати звільняти полонених українців - це Медведчук.

Нагадаю, що завдяки його безпосередній участі були звільнені півтори тисячі наших співгромадян! І ще чотири українки з січня чекають свого звільнення, але через самовпевненість Зеленського і його команди, продовжують залишатися в неволі. Медведчук, маючи достатньо досвіду і можливостей, з легкістю вирішив би це питання, і ще тисячі сімей змогли б возз'єднатися. Але ні, Зеленський продовжує бігати світом зі списками людей, замість того, щоб стримати свою гординю, і звернутися до Медведчука.

Через два з половиною роки з моменту початку пандемії коронавірусу, в Україні офіційно заговорили про необхідність створення власної вакцини. Чесно, це просто смішно. Адже Медведчук ще рік тому домовився про передачу Україні технологій з виробництва якісної, схваленої всім світом, вакцини "Супутник V". Ще в квітні ми могли б почати робити щеплення власною хорошою вакциною. І сотні наших співгромадян були б живі, а тисячі - не захворіли б. Але Зеленський вважає за краще пробивати лобом стіни, розбиваючи його в кров, замість того, щоб увійти в ті двері, які йому відкрив лідер опозиції.

Саме Медведчук є тією самою людиною, прислухавшись до якої, наш президент придбав би собі ще більшу народну любов і повагу тому, що продемонстрував би реальну турботу про свою націю. Однак Зеленський вважає за краще переслідувати лідера опозиції і писати разом з командою все більш абсурдні сценарії для нашої країни, забуваючи, що він - давно не в "95 Кварталі". А значить, відіграти заново вже нічого не вийде.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.