Медведчук єдиний український політик, який принципово і послідовно підтримує та захищає судову гілку влади, а Зеленський її знищує

Микита Варламов
Микита Варламов

Політолог-міжнародник

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Микита Варламов у своєму блозі на Korrespondent.net.

Віктор Медведчук - єдиний український політик, який принципово і послідовно підтримує і захищає судову гілку влади, а також робить все можливе для того, щоб утримати економіку та геополітичні позиції країни на гідному рівні. Президент України Володимир Зеленський, навпаки, заради розправи над політичним опонентом, на вівтар своєї перемоги готовий розвалити все, починаючи від соціальної політики, закінчуючи судовою системою.

Заради того, щоб переслідування Медведчука не припинилися, він готовий "через коліно" нагнути суд, змушуючи суддів приймати рішення відверто абсурдні й такі, що абсолютно не піддаються букві закону. Це стосується і продовження домашнього арешту лідеру опозиції до 7 вересня, і всієї "кримінальної справи", наспіх сфабрикованою вірнопідданими із силових структур. Навіть студент-першокурсник юридичного факультету легко зрозуміє, що в ньому фактично немає жодного більш-менш доказового звинувачення. І суддя, прекрасно це розуміючи, продовжує виступати в ролі "клоуна президента", продовжуючи до нескінченності це сумне шоу.

Медведчук же, з великою часткою стійкості та мужності, продовжує відстоювати свою правду виключно в правовому полі. Його адвокати подали апеляцію на несправедливе рішення про продовження домашнього арешту. І суддя, може, був би й радий швидко розглянути, і скасувати рішення Печерського суду. Але ні, з Банкової напевно надійшов відповідний дзвінок, і він "відмазався" заявою, що, мовляв, не встиг вивчити матеріали справи, і тому суд треба перенести.

Читаючи статтю Медведчука "Про майбутнє українського і російського народів", слухаючи його заяви після суду, у мене склалося враження, що політик, як досвідчений державний діяч, закликає Зеленського, у якого з досвіду - тільки виступи на корпоративах, одуматися і припинити знищувати країну заради власних амбіцій. І, попри всі переслідування, великодушно продовжує ділитися ефективними порадами, підказуючи недосвідченому главі держави, як можна стати на рейки розвитку і процвітання. Зеленському прислухатися б до Медведчука. Але ні, амбіції - понад усе. А те, що через це постраждає багатомільйонна нація, нашого президента, не цікавить.

Микита Варламов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.