Медведчук – єдиний лідер, за якого не соромно. Він гідний того, щоб очолити нашу країну

Микита Варламов
Микита Варламов

Політолог-міжнародник

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Про це пише Микита Варламов у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Голова політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук – єдиний лідер, який гідний того, щоб очолити нашу країну.

Його сьогоднішня поведінка в суді в черговий раз це продемонструвала.

Попри кричущий тиск влади на судову сферу, попри всі залякування й обшуки у членів сім'ї, Медведчук з'явився до суду, показав, що йому нема чого боятися, що у нього сильна позиція.

Але, влада в черговий раз перенесла справу.

Медведчук, скористався можливістю поспілкуватися з пресою і сказав наступне: "Цією справою влада намагається відвернути увагу від тих проблем, які існують. Справа Медведчука – це частковість. Вона стосується Медведчука, вона стосується партії, вона стосується того, що робив або робить Медведчук. А ось те, що відбувається в країні, те, що сьогодні криза і крах економіки, соціальної сфери, гуманітарної сфери, – це дійсно проблема. Проблема в тому, скільки буде коштувати газ для населення, проблема в тому, коли буде мир на Донбасі, проблема в тому, що буде завтра з нашою економікою і соціальною сферою, де ми будемо брати гроші для виплати зарплат, коли й де ми будемо відкривати нові робочі місця, як люди восени зможуть оплачувати комунальні тарифи, які ростуть".

Тим самим, Медведчук показав, що, навіть перебуваючи під домашнім арештом, він залишається чи не єдиним політиком, який бачить ситуацію в країні в цілому.

Медведчук завжди був чесним зі своїм народом, жодного разу не зрадивши інтереси прихильників, послідовно і сміливо відстоюючи свої позиції, не змінюючи їх на догоду кому б то не було.

Україна за два роки настільки втомилася від цих зе-профанів, які можуть похвалитися хіба що експертністю в питаннях публічної гри причинним місцем на роялі. До експертності в політиці, економіці, геополітиці нашої країни їм також далеко, як Зеленському до зустрічі з Путіним. Який, до речі, неодноразово, розуміючи, м'яко кажучи, недосвідченість свого українського колеги, неодноразово прямим текстом говорив про те, що переслідування Медведчука, репресії щодо його близьких і соратників, обернуться сумними наслідками для нашого глави держави. Але той, мабуть, розуміє тільки мову сили, а не дипломатію, заганяючи країну у все більший геополітичний глухий кут.

У цій ситуації лідер опозиції – єдиний, хто зміг би вивести Україну з колапсу, в який її всього лише за два роки загнала влада Зеленського. І прості українці це розуміють, гаряче підтримуючи Медведчука. Володіючи глибокими професійними знаннями, як в економіці, так і в геополітичних питаннях, він зміг би не просто витягнути країну з кризи, а й налагодити такі відносини із Заходом і Росією, які базувалися б на взаємній повазі та взаємовигідній співпраці, а не очікуванням подачок від одних, і показушною зневагою до інших.

Медведчук, навіть бувши в опозиції, зробив для країни стільки, скільки Зеленському і його "кнопочкам" навіть і не снилося. Він домігся для України 25%-ї знижки на газ, зміг домовитися про першочергове постачання високоякісної вакцини "Супутник V" і передачі технологій її виробництва. Зрештою, він, шляхом дипломатії, домігся звільнення понад 1500 українців, які були в полоні ОРДЛО. І це – тільки мала частина того, що зміг зробити Медведчук, не бувши при владі. А уявіть, скільки всього він зробить для країни, коли нарешті по праву очолить її або стане главою Кабміну?

Завдяки своєму авторитету серед світових лідерів, чіткому і послідовному плану економічного прогресу, він зможе не просто вивести Україну з кризи. Він зробить все, щоб країна по праву зайняла гідне місце на геополітичній арені світу.

Микита Варламов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.