Масові обшуки в офісі партії ОПЗЖ і у родичів Медведчука – це спроба Зеленського фальсифікувати докази і розправитися з членами сім'ї

"Опозиційна платформа - За життя"

Політична партія

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оригінал розміщений на офіційному сайті політсили.

Влада розкручує маховик політичних репресій щодо Віктора Медведчука і партії "Опозиційна платформа – За життя". Чергові масові обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука, у мами його дружини Оксани Марченко, його родичів, помічників народних депутатів і в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя", у якому знаходяться приймальні 12 народних депутатів від цієї політичної сили – це свідчення прагнення влади сфальсифікувати докази для того, щоб підвести хоч якусь базу під свої надумані політично мотивовані звинувачення.

Після закриття телеканалів, введення санкцій і домашнього арешту Віктора Медведчука СБУ, ДБР і генпрокуратура протягом декількох місяців намагалися знайти хоча б якісь докази для обґрунтування позасудової розправи, яку Зе-влада влаштувала над опозиційним політиком.

Фальсифікація таких документів стала питанням виживання для влади, оскільки Віктор Медведчук звернувся до Європейського суду з прав людини, який, без сумніву, дасть найсуворішу оцінку політичним переслідуванням.

Саме тому президент Зеленський і представники влади та правоохоронних органів, що виконують його злочинні розпорядження, йдуть на відкриту та цинічну розправу над членами сім'ї й родичами опозиціонера. Ставши на шлях узурпації влади, Зеленський ламає правоохоронну і судову системи, змушуючи виконувати свої злочинні вказівки – шукати докази існуючої тільки в його голові "дуже гучної історії" з фінансуванням ОПЗЖ. Правоохоронці обшукують не тільки партійний офіс, кабінети та житла найближчих соратників, що вже стало традицією для чинної влади, а й родичів Віктора Медведчука. Для узурпації влади Зеленський пішов на розправу над членами сім'ї своїх політичних опонентів!

Фальсифікація доказів і фабрикація кримінальних справ щодо Віктора Медведчука і членів партії "Опозиційна платформа – За життя" – це далеко не все, на що здатний режим Зеленського. Сьогодні у Верховній Раді знаходяться продукти законотворчості партії "Слуга народу", які дозволять владі узаконити позасудові розправи над усіма інакомислячими.

Ініціативи влади ввести в Кримінальний кодекс поняття "політико-правове рішення", а також законопроєкт, спрямований на заборону оскарження в суді санкцій РНБО, ведуть до узурпації влади та концентрації владних повноважень в одних руках.

Сьогодні Україна і весь світ стають свідками того, як у 25-ту річницю Конституції України Зеленський цинічно зневажає ті принципи та стандарти, які закладені в Основному Законі і які відстоював Віктор Медведчук, як автор політичної реформи 2004 року, за якою сьогодні живе країна, щоб Україна ніколи не скотилася до автократії та диктатури.

"Опозиційна платформа – За життя" вимагає негайного припинення політичних репресій і практики фальсифікації доказів проти опозиції, залучення замовників і виконавців цього цькування до кримінальної відповідальності.

Партія "Опозиційна платформа – За життя"

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.