Майбутнє України лежить у вирішенні конфлікту з РФ, а не постійній війні з нею. Зробити це зможе тільки Медведчук

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Напружені взаємини України з Росією - це згубний шлях для нашої країни, як із точки зору економіки, так і з точки зору геополітики. Однак нинішня влада цього не розуміє, на відміну від лідера опозиції Віктора Медведчука, який знає, як вирішити конфлікт із РФ, привнести в Україну мир і процвітання.

Про це він дуже докладно написав у своїй статті "Про майбутнє українського і російського народів". У ній Медведчук максимально професійно і детально описує шляхи вирішення низки ситуацій, які не просто допоможуть раз і назавжди поставити крапку в конфліктних ситуаціях із Росією, а й допоможуть нашій країні стати державою, що процвітає. Адже економіка - це не набір гасел, які взяла на озброєння нинішня влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським. За допомогою однієї лише вишиванки не нагодуєш багатомільйонне населення, не виплатиш вчасно пенсії, соціальні виплати та зарплати бюджетникам. А бігати по світу з простягнутою рукою, намагаючись виканючити чергові кредити для затикання дірок в бюджеті - це шлях у нікуди. Це шлях майбутнього рабства цілої країни.

Саме тому необхідно вміти розвивати взаємини з усіма країнами так, щоб з одного боку, зберегти добросусідські взаємовигідні відносини, а з іншого - щоб вони були на благо власним економічним інтересам.

Медведчук, описуючи шляхи вирішення, абсолютно правильно підкреслив, що час гасел і пошуків зовнішніх ворогів минув. Для нашого майбутнього нам необхідно вибудовувати прагматичні спокійні взаємини.

"Наше завдання, як двох зрілих європейських країн, вирішити цей конфлікт з обопільною вигодою. І моя принципова і послідовна позиція, якої я ніколи не зраджував, лежить саме в площині переговорів і знаходження взаємних інтересів. Якщо українці побудують міст між Європою та Росією, то вони будуть потрібні і Європі, і Росії. Якщо вони будуть будувати стіну, то цю стіну обійдуть і залишать нас наодинці з непотрібною стіною. Час на побудову незалежної держави не може бути нескінченним. Ми або побудуємо щось вартісне, або ні. Все залежить від того, що і з ким ми хочемо будувати", - зазначив у своїй статті опозиційний політик.

Медведчук не раз доводив на практиці, як за допомогою переговорів можна досягти колосальних результатів для нашої країни. Він домігся 25%-ї знижки на газ, що дозволило б істотно скоротити суми в платіжках за комуналку. Завдяки йому, і його вмінню домовлятися з 2014 року з полону ОРДЛО було звільнено понад 1500 українців. Медведчук, розуміючи всю серйозність пандемії коронавірусу, що насувається, домовився про позачергове постачання якісної вакцини "Супутник V", а також про передачу технологій її виробництва. І якби Зеленський не пішов на поводу у Заходу, і вчинив, як справжній професіонал - ми б вже давно були щеплені якісним препаратом, а сотні людей - залишилися б живі.

Лідер опозиції за ці роки, без сумніву, зробив в рази більше для народу та економіки, ніж Зеленський. І якби президент розбирався б у цьому на експертному рівні, а не на рівні "відосиків" із гаслами - він би нагородив Медведчука, а не переслідував його. І вибудовував би, за допомогою опозиційного політика взаємовигідні відносини і з Росією, і з Заходом.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.