Кузьмін: Експерт СБУ визнав, що записи розмов Медведчука змонтовані. Прокурорів потрібно за це судити

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Зі звинувачень, пред'явлених Медведчуку в суді: ...у невстановлений слідством час, у невстановленому слідством місці, за невстановлених слідством обставин, Медведчук вступив у злочинну змову з невстановленими слідством особами...

Якщо матом не лаятися, то слів для коментарів у мене немає. І ще. Прокурори заявили, що основним доказом провини Медведчука є записи його телефонних переговорів і висновок експертів СБУ про справжність цих записів.

А тепер, увага, висновок експерта СБУ: записи розмов Медведчука змонтовані (!), але встановити, хто конкретно і як їх змонтував, експерт не може! Це, мабуть, все, що потрібно знати про звинувачення і докази у справі Медведчука.

з відкритих джерел

У затавровані ганьбою роки при колишньому "злочинному режимі" всі прокурори і слідчі, які направили до суду справу з такими доказами, були б звільнені за некомпетентність. А деякі вирушили б на лаву підсудних. Як думаєте, нинішніх це торкнеться?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.