ГПУ і СБУ виконують доручення Зеленського, щоб відвернути увагу українського народу від скандалу з брудними офшорними грошима президента

Максим Гольдарб
Максим Гольдарб

Український громадський діяч, журналіст і ведучий програм

Лідером за кількістю пов'язаних з офшорними компаніями людей є Україна, а список очолює президент Володимир Зеленський DW

Про це пише Максим Гольдарб на своїй сторінці в Facebook.

З точки зору кримінального права абсурдним є звинувачення Медведчука в контрабанді вугілля з "ДНР" і сприянні тероризму:

1. Контрабанда - незаконне переміщення цінностей/товарів через держкордон; але ні в 2014, ні в 2015 держкордону між Україною і непідконтрольними Києву територіями не було (цю законодавчу нісенітницю придумали вже пізніше, до кінця каденції Порошенка). Немає кордону - немає контрабанди, це ази кримінально-правової науки.

2. Ні "ДНР", ні "ЛНР" не були визнані тоді "терористичними організаціями", що виключає кваліфікацію взаємодії з ними як кримінальний злочин. Апріорі.

Чи розуміють це "фахівці" у кримінальному праві і процесі - генпрокурор і директор СБУ? Навряд. Вони виконують доручення Зеленського знайти будь-яку нісенітницю щодо збірного образу "ворога" - Медведчука, щоб відвернути увагу українського народу від скандалу з брудними офшорними грошима президента.

Чому брудними? По-перше, в наявності ухилення від сплати податків в Україні Зеленським в особливо великих розмірах. Для цього використовувався офшор.

По-друге, якщо він отримував гроші від колишнього власника "Привату", то, найімовірніше, це гроші, вкрадені (модне слово - виведені) останніми з банку. Ні для кого не секрет, що в останні роки перед націоналізацією банк був перетворений на величезну фінансову піраміду і нещадно грабувався його колишніми господарями і топменеджерами (ми з вами, всі громадяни України, тільки після націоналізації своїми грошима залатали в ньому "дірку" в 6 млрд доларів).

А це вже більш тяжкі злочини: заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах і легалізація злочинних доходів в особливо великих розмірах. І ось це вже не притягнуті за вуха абсурдні звинувачення - це реальні очевидні злочинні діяння з боку нинішнього глави держави, за які світить термін і в Україні, і - увага!!! - у США. 

Чому в США? Все просто: Штати давно визначили зоною своєї кримінальної юрисдикції будь-які незаконні/злочинні дії з доларом США, де б такі не здійснювалися. А тим більше легалізацію вкрадених грошей у мільйонних сумах. Запитайте про це Лазаренка, Коломойського.

Так що Зеленський, розуміє він це чи ні поки, на дуже серйозному гачку у американців. І адміністрація нинішнього американського боса, і наступного в силу політичної кон'юнктури обов'язково рано чи пізно дасть хід цій справі.

Тому навряд чи висмоктане з пальця, абсурдне звинувачення Медведчука за підсумком допоможе Зеленському. По-перше, воно розсиплеться в суді з підстав, які я навів на початку поста - в силу своєї дурості. По-друге, воно ніяк не обнулить очевидні незаконні "оборутки" президента. По-третє, це вже "лічка", перехід всіх "червоних ліній", а таке не прощають. Рано чи пізно…

Максим Гольдарб

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.