Гордон: Зеленський – це нескінченна брехня, корупція, вбивство свободи слова. Для мене він помер

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон

Журналіст

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон YouTube

Фрагмент інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона в ефірі телеканалу "Україна 24"

Прийшов Зеленський до влади... 2,5 року – жодної реформи, нічого взагалі, коту під хвіст. Як так? Чому?

Чому знову ідіотів повно поруч із ним? Він що, не бачить? Я думав, може вони його обкрутили, обдурили. Але ні, це він. Корупція! Виходить Саакашвілі й каже – 37 млрд доларів крадуть щорічно з бюджету. Виходить держсекретар США Блінкен, каже – 40 млрд доларів крадуть з бюджету щорічно. А він мовчить. А чому ти мовчиш? Ти керуєш цією корупцією чи її покриваєш? Якщо ти непричетний, так вийди й скажи це.

Повів наступ на свободу слова. Україна живе свободою, це вільна країна. Створи свободу слова, блюди її, створи рівні права і можливості всім. Ні... Закон про медіа, який вони збираються голосувати в січні. Потім закон про деолігархізацію – він же не з олігархами бореться, а з пресою, яка в руках олігархів. Він хоче бути сам над усіма. Він шляхом Путіна хоче піти, чи що? Це його ідеал? Я не розумію.

"Вагнерівці". Вийди й скажи! Знаєте, що мене у всій цій історії найбільше вражає? Брехня президента. Не бреши, вийди й скажи – була зрада, зрадив цей або той. Але вийди й скажи, не можна мовчати. Півтора року брехні суцільної...

Кажуть вже всі навколо, що в керівництві України агенти Росії, називають прізвища Єрмака, Демченка, найближчих людей до президента. Чому ти мовчиш, вийди й скажи, вони агенти чи не агенти? Розбирається хтось чи не розбирається?

Після всього для мене помер, немає його більше. Він для мене помер.

Правити Володимиру Зеленському 2,5 року. Але для мене він закінчився, його немає. Все, що сталося з "вагнерівцями", із замахом на свободу слова, з цією брехнею нескінченною, з цією нескінченною корупцією, якій він не поклав край, із цими реформами, яка жодна не зроблена, з тим, що він не може вийти до людей і пояснити. Він же прийшов у президенти на хвилі свободи слова. Та якби не свобода слова, якби не "Квартал", який не змогли задушити ні Янукович, ні Порошенко, хоча хотіли, напевно... а де "Квартал"? А немає "Кварталу". Тому що заборонено жартувати про президента. Він не тільки свободу слова вбив, він убив навіть "Квартал".

Дмитро Гордон

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.