Глава ОП Єрмак залишається "токсичним" для західного лобі через корупцію

Легітимний
Легітимний

Telegram-канал про політику

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак Фото з відкритих джерел

Про це пише Telegram-канал "Легітимний".

Відставку Єрмака у Вашингтоні хотіли б бачити давно. Це знають і в урядовому кварталі. Не дарма Блінкен вимагав на особистій зустрічі від президента України припинити наступ на реформу корпоративного управління і зрозумілих кадрових ротацій.

Меседж не був почутий. Тепер американці тиснуть на українську владу через внутрішніх агентів впливу. На противагу діям Єрмака з призначенням Вітренка на посаду голови "Нафтогазу" виступив голова НАЗК. Після повернення з робочої поїздки в США він вніс до Кабміну припис, згідно з яким глава "Нафтогазу" повинен бути негайно звільнений з посади. Його призначення безпосередньо суперечить існуючому антикорупційному законодавству. Американці прямим текстом вказують на незаконність дій нашої влади.

Через корумпованість української політичної системи, яку "умовно контролює" керівник ОП, Україна може втратити багаторічного стратегічного партнера, що особливо критично напередодні зустрічі Байдена і Путіна, де, в тому числі, буде вирішуватися майбутнє нашої країни.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.