Фашизм в Україні процвітає за повної підтримки влади

"Опозиційна платформа - За життя"

Політична партія

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оригінал розміщений на офіційному сайті політсили.

У ніч з 24 на 25 червня був здійснений підпал тренувальної бази антифашистського руху "Патріоти – За життя" в Києві, в якому в цей час перебували люди. Це нагадує неодноразові підпали офісів інших політичних партій і громадських організацій, які здійснювалися учасниками профашистських, націонал-радикальних організацій.

Цей підпал, безсумнівно, є помстою за принципову позицію організації антифашистського руху "Патріоти – За життя", зокрема за проведену ними акцію 22 червня 2021 року, приурочену до віроломного початку Великої Вітчизняної війни, в ході якої, демонструючи неприйняття фашистської ідеології, що піднімає голову в Україні, організація "Патріоти – За життя" спалювала фашистські прапори. У ЗМІ вже з'явилася інформація про те, що поліція затримала підозрюваного в підпалі – Олександра Кривохіжа, проте СБУ чинить тиск на поліцію для того, щоб не надавати цьому затриманню розголосу і відпустити підозрюваного. 

Також цієї ночі націонал-радикали побили й облили зеленкою українського журналіста і громадського діяча Руслана Коцабу, зробивши це в громадському місці – на пероні залізничного вокзалу при повному потуранні поліції.

За кілька годин до підпалу співробітники офісу Генерального прокурора приїхали в спортклуб, в якому тренується народний депутат України Ілля Кива, і вручили йому повістку на допит як свідка за статтею 436-1 КК України.

Особливе обурення цинізмом чинної влади викликає те, що це відбувається на тлі зігуючих натовпів із нацистською символікою, що безкарно влаштовують марші вулицями українських міст, відкритої пропаганди фашизму та героїзації нацистських злочинців. І це при тому, що те, що відбувається, здійснюється під прямим патронатом влади. А червона зірка на шапці, яку одягнув Ілля Ківа, стала приводом для всієї правоохоронної системи, Генеральної прокуратури та ДБР почати репресії проти лідера антифашистського руху.

Санкції за статтею 436-1 КК України передбачають покарання від 5 років позбавлення волі та демонструють, як влада має намір використовувати закон про декомунізацію для розправи з неугодними. Очевидно, що ініціювання дурних і репресивних по суті звинувачень на адресу народного депутата Іллі Киви знаходяться в хронологічному зв'язку з підпалом спортивної бази, є частиною системи залякування опозиції й свідчать про пряму координацію спецслужб, прокуратури та фашистських націонал-радикальних організацій.

Такі дії – це частина плану влади з дискредитації та проведення масштабних політичних репресій щодо "Опозиційної платформи – За життя". Перші згадки про розробку такого плану, що передбачає використання всіх інформаційних, силових та адміністративних ресурсів держави Україна для розправи з нашою партією, вперше з'явилися в ЗМІ восени 2019 року, після приходу до влади президента Зеленського.

Кримінальне переслідування членів партії призначалося для того, щоб відвернути населення від реальних проблем і від неспроможності чинної влади. Сьогодні ми бачимо, як депутати від фракції "Слуги народу" відкрито, з трибуни Верховної Ради, закликають до фізичної розправи над членами партії "Опозиційна платформа – За життя", безпосередньо пов'язуючи таку розправу з тим, що вдасться відвернути український народ від "епохи бідності" комплексним станом нашої держави, яке характеризується крайнім невдоволенням громадян, безпорадністю і корупцією чинної влади на чолі з президентом Зеленським.

"Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що чинна влада пішла шляхом політичного терору, здійснюваного злочинним об'єднанням органів влади та профашистськими організаціями. Така система, що має на меті узурпацію влади й побудову диктатури, становить смертельну небезпеку не тільки для українського народу, а й для європейських країн і всього світу, оскільки може стати, і вже стає, розсадником правого свавілля, беззаконня і нацистських течій. Тому що за терором щодо однієї партії неминуче (і історія це неодноразово доводила) слідує розширення терору і беззаконня на весь народ.

"Опозиційна платформа – За життя", усвідомлюючи свою відповідальність перед народом України, буде законними та правовими методами боротися за збереження верховенства права в нашій державі, захист українських громадян. Наші діди зупинили фашизм в середині XX століття, наше завдання – зробити це на початку XXI століття.

Партія "Опозиційна платформа – За життя"

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.