Чи можлива дисциплінарна відповідальність за відмову від вакцинації?

Адвокат Права
Адвокат Права

Юридичний Telegram-канал

brovary.net.ua

Держслужбовців різних рівнів і педагогів в Україні примушують до обов'язкової вакцинації проти COVID-19. Чи правомірні такі дії, і чи можуть роботодавці залучити співробітників до дисциплінарної відповідальності в разі відмови?

Про це пише Telegram-канал "Адвокат Права".

Це вже, напевно, 5 пост на тему відносин щодо вакцинації між працедавцем та працівником. Певно, ми ще довго будемо підробляти Кешею, що бубнить одне й те саме щодня. А що робити? Робота в нас така...

МИ НЕ АГІТУЄМО НІКОГО ПРОТИ ВАКЦИНАЦІЇ ЧИ ЗА НЕЇ! МИ ВИСЛОВЛЮЄМО ПОЗИЦІЮ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ, ТОБТО БУКВУ ЗАКОНУ! ВАКЦИНУВАТИСЯ ЧИ НІ – СПРАВА ВАША! Єдине, що просимо: бережіть себе та своїх рідних.

Так ось, сьогодні говоримо про "дисциплінарку".

Дисциплінарна відповідальність – це обов'язок працівника відповідати перед роботодавцем за скоєний ним дисциплінарний проступок і понести дисциплінарні стягнення, передбачені нормами трудового законодавства.

Дисциплінарний проступок – це протиправна дія чи бездіяльність працівника, що порушує встановлений на підприємстві, в установі, організації внутрішній трудовий розпорядок.

Новини за темою: Пандемія COVID-19 в Україні: Кого будуть вакцинувати примусово?

Дисциплінарна відповідальність працівників настає виключно ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ – невиконання чи неналежне виконання з вини працівника покладених на нього трудових обов’язків. Наприклад, прогул, вчинення за місцем роботи розкрадання, появи на роботі у нетверезому стані, систематичного невиконання своїх обов'язків без поважних причин тощо.

Тобто ВІДМОВА ПРАЦІВНИКА ВІД ВАКЦИНАЦІЇ НЕ МОЖЕ ВВАЖАТИСЯ ПОРУШЕННЯМ ТРУДОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ.

Згідно зі статтею 147 КЗпП України за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосований один з таких заходів стягнення:

  1. догана;
  2. звільнення.

Тобто ні звільнити, ні виписати догану працедавець НЕ МОЖЕ!

ОСЬ ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ АКТ!

Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021–2022 роках, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я від 24.12.2020 №3018 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України 09.02.2021 року №213), встановлено, що ВАКЦИНАЦІЯ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19 В УКРАЇНІ БУДЕ ДОБРОВІЛЬНОЮ ДЛЯ УСІХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ГРУП.

У роботодавця НЕМАЄ ПРАВОВИХ ПІДСТАВ примушувати працівників вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 та/або притягати їх до дисциплінарної відповідальності за відмову вакцинуватися від цієї хвороби.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.