Броницька: Українська владо, поверніть нам свободу слова і правду

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Фото з відкритих джерел

Оригінал розміщений на сторінці Олени Броницької у Facebook.

Українська владо! Поверніть нам свободу і правду в Україну!

Сьогодні в черговий раз прийшла на мирну акцію (і буду завжди відвідувати подібні заходи) протесту під стіни художнього Асенала, де проходить конференція - YES - Ялтинська європейська стратегія, щоб підтримати журналістів українських опозиційних ЗМІ - "112 Україна", NewsOne, ZIK, "Перший Незалежний", "Страна.UA", "Шарий.NET", які були незаконно, без будь-яких доказів, фактів і просто по свавіллю заблоковані нинішнім президентом України Володимиром Зеленським.
 
Вдумайтеся в цифру, більше двох тисяч журналістів залишилися без роботи завдяки нинішньому диктаторському режиму, який встановив пан Зеленський, а ми прості громадяни залишилися один на один без достовірної і правдивої інформації.
 
Але, сьогодні була приємно здивована пильною увагою до плакатів журналістів багатьох європейських партнерів України, які сьогодні відвідали даний форум.
 
Розумію, що для них це кричущий випадок, сумбурний нонсенс і непорозуміння того, як можна в державі, яка постійно декларує, що бажає потрапити в ЄС, НАТО і при цьому нахабним чином за ПРАВДУ в маси закривати опозиційні ЗМІ, більше того без будь-якої доказової бази про порушення за вигаданими статтями.
 
І наостанок. Я впевнена, що дана проблематика із закриттям опозиційних телеканалів України і взяттям без всяких законних підстав під домашній арешт лідера опозиційної партії України — "Опозиційна платформа - За життя", Віктора Медведчука неодмінно обговорюється і засуджується лідерами багатьох європейських країн. Але, враховуючи дані обставини з донесенням правдивої інформації в Україні, поки з боку української влади, ми навряд чи про це дізнаємося.
 
Хоча, багато хто розуміє всю суть несправедливості і задається питанням: як можна закрити телеканали за те, що вони подають достовірну інформацію і заарештувати лідера опозиції мотивуючи його незгоду з нинішнім політичним курсом Зеленського?
 
Тоді потрібно посадити за грати більше 82% населення, які також не згодні з нинішнім курсом введення політики!
 
Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.