Блогер: Записані Кондратюком "плівки" не матимуть юридичної сили, як би Зеленський не намагався

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Президент України Володимир Зеленський

УП

Оригінал - на сайті MIGnews.

Вчора журналісти розповіли, хто автор і виконавець "плівок Бігуса" на замовлення команди Зеленського і Єрмака. Ним виявився якийсь Валерій Кондратюк, особистість нічим особливо не примітна. Була не примітна до цього дня.

Зеленський пішов на договорняк із Кондратюком заради того, щоб завдати ударів Порошенку під дих. Два роки минуло з їхніх дебатів на "Олімпійському", а Зеленський, як у тому анекдоті, придумує нові "жарти" і кричить, мовляв, я не договорив.

Зеленський в результаті угоди отримав суперсумнівний компромат на Порошенка, а Кондратюк - посаду голови Служби зовнішньої розвідки та крісло в РНБО. Можна сказати, що президента "розвели" як дитину.

Але, дивімося ширше! Нардеп Ренат Кузьмін теж публікував свої "плівки", за участю тих же Зеленського, Лукашенка, Баканова, Данілова та Путіна. І що тепер? Кузьміна теж в РНБО посадимо?

Політексперт Поярков взагалі надав "запис" розмови нашого гаранта з бойовиками. Йому так точно повинна світити медаль і посада мінімум глави СБУ. Адже Володимир Олександрович цінує такі кадри.

Жарти жартами, але юридична освіта Зеленського і всієї його кварталівської команди залишає бажати кращого. Пояснюю популярно: ці "плівки" Кондратюка записувалися без санкцій суду та прокуратури десь вдома на кухні. І нехай вони звучать із кожної праски - юридичної сили вони не мають.

Шкода лише, що замість того, щоб виконувати свої передвиборчі обіцянки щодо поліпшення якості життя українців, Зеленський досі закриває гештальти своєї скривдженої зарозумілості.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.