Бігус сам визнав, що Медведчук в 2014 році в газових переговорах з Міллером діяв в інтересах України

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з новими плівками, які опублікував Бігус, Офіс Зеленського повинен вручити Віктору Медведчуку орден за порятунок країни від холоду взимку 2014 року.
 
Сам Бігус фактично визнав, що Медведчук в газових переговорах між РФ і Україною діяв в інтересах нашої держави, і газовий контракт 2014 року був укладений в інтересах України. У той час як ОП ставив завдання в черговий раз демонізувати лідера ОПЗЖ.
 
Як відомо, у жовтні 2014-го в Україні був найсильніший (до 20%) дефіцит газу: країна змушена була домовлятися з РФ про постачання. З плівок Бігуса стає зрозуміло, що Медведчук був тіньовим каналом переговорів по газу, оскільки офіційні переговори йшли зі скрипом.
 
Скріншот

 
Судячи з відео, Медведчук постійно був на телефоні з Новаком і Міллером, літав до них у Москву. У підсумку, в кінці жовтня 2014 року було підписано досить вигідну газову угоду між Києвом і Москвою, яка врятувала Україну від дефіциту і холодних батарей.
 
Мабуть, в Офісі президента хотіли використовувати ці плівки, щоб показати вплив Медведчука на державну політику, але вийшло, що Україні показали, як Медведчук врятував країну від замерзання. При цьому, цей факт визнає навіть сам Бігус, якому доручено "мочити" лідера ОПЗЖ. "Заради справедливості, варто заявити, що газ ми тоді отримали. І знижку теж", - йдеться в програмі. Мабуть, коли в ОП зрозуміють свій конфуз, комусь дістанеться на горіхи.
 
Слід зазначити, що в іншому відео про плівки Бігус визнає, що Медведчук звільнив півтори тисячі утримуваних осіб. Рідні бійців вдячні Медведчуку, і навіть Порошенко визнавав, що він був ефективний, але Зеленському гординя не дозволяє це озвучити. Як і те, що лідер ОПЗЖ домовився про постачання і виробництво вакцини від коронавірусу в Україні. І не китайської, а ефективної, "Супутник V". А ще Медведчук погодив з Росією одностороннє зняття санкцій з низки українських підприємств, домовився про прямі поставки газу в Україну за ціною нижче реверсної. Ми говоримо про конкретні результати, якими Зеленський і його Офіс похвалитися не можуть. Тому і залишається їм тільки публікувати плівки з надією обдурити людей.
 
Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.