Зменшення вартості, якості та пропозиції: До чого може призвести держрегулювання цін на паливо в Україні

Через держрегулювання цін на паливо може знизитися якість пального та дизпалива

Топ-новина
Топ-новина
АЗС
Фото з відкритих джерел

На період карантину уряд України встановив граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива та бензину. Міністри пояснили таке рішення вимушеним кроком.

У деяких автозаправних станціях відреагували - заявили, що певні види пального не рентабельно продавати, тож у продажу їх поки не буде.

До того ж, експерти назвали, що рішення уряду може призвести до негативних наслідків для ринку.

Про ситуацію з бензином та дизельним паливом в Україні розповідаємо детальніше.

Держрегулювання вартості палива

Днями Кабінет міністрів України ввів державне регулювання роздрібних цін на бензин і дизельне паливо. Уряд вніс зміни до "карантинної" постанови №1236 від 9 грудня 2020 року. На період дії карантину встановлено граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не більше 7 гривень за літр) та бензину (не більше 5 гривень за літр).

При цьому середня вартість дизпалива (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm), що включає митні платежі (акцизний податок і ПДВ), повинна розраховуватися на підставі даних Platts CIF NWE за попередній календарний місяць/декаду.

Здійснювати розрахунки повинен НАК "Нафтогаз України", який буде їх надавати Мінекономіки не пізніше 3 числа кожного місяця, а міністерство публікуватиме середні ціни одного літра дизельного палива і бензину до 5 числа кожного місяця.
Згідно з розрахунками, середня ціна дизельного палива на травень з урахуванням граничної націнки повинна становити 27,89 гривні за літр, бензинів - 30,22 гривні за літр.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко пояснив, що це "вимушений і тимчасовий захід на період карантину".

"Це відповідь на необґрунтоване зростання цін на пальне в роздрібних мережах. Уряд за здорову і прозору конкуренцію на ринку пального. Але водночас уряд має захистити простих споживачів, які і так постраждали від вимушених карантинних обмежень", - заявив міністр.

За його словами, граничний розмір торговельної надбавки "унеможливить маніпуляцію цінами" та "стабілізує ринок роздрібної торгівлі пальним".

Умови, прописані у постанові, почали діяти з 15 травня.

Новини за темою: Ціни на бензин невпинно зростають: Що відбувається на ринку палива?

Реакція українських АЗС

На наступний день після введення в дію нових норм мережі автозаправних станцій WOG, OKKO та Socar повідомили, що призупиняють продаж преміальних марок дизельного палива та бензину. Таке рішення пояснили умовами постанови уряду.

У мережі ОККО пояснили, що призупинка продажу зачепить пальне PULLS 95 та PULLS Diesel. Продаж пального цих марок за ціною, встановленою Кабінетом міністрів на травень, є збитковим для мережі.

З аналогічними анонсами виступили й WOG та Socar.

У випадку WOG йдеться про марки пального 95 Mustang та ДП+ Mustang, у випадку Socar - про марки NANO 95 та Diesel Nano Extro.

Важливо, що призупинка продажу стосується лише преміальних видів пального. Виробники заявляють, що таке пальне порівняно зі звичайними з-поміж іншого підвищує потужність двигуна та збільшує його ресурс.

Реакція влади на заяви АЗС

Після оприлюднення інформації про припинення продажу певних марок пального, у Мінекономіки зазначили, що постанова Кабміну щодо встановлення максимальної торговельної надбавки на бензин та дизельне паливо не стосується преміального пального.

Там розповіли, що дія постанови Кабінету міністрів від 14 травня поширюється на автомобільні бензини та дизельне паливо, включені до Переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість, затвердженого постановою Кабінету міністрів від 22 квітня 2020 року, а саме на: бензин марки А-92, бензин марки А-95 та дизельне пальне.

"Вимоги до автомобільних бензинів та дизельного палива, у тому числі щодо їх позначення (маркування), визначено Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 р. № 927, відповідно до якого позначення (маркування) "брендового преміального" пального з покращеними показниками якості може включати торгову марку (товарний знак).

Таким чином, під встановлення максимальної торгівельної надбавки не підпадає "брендове преміальне" пальне з покращеними показниками якості та позначення (маркування) якого включає певну торгову марку (товарний знак), що пропонується на автозаправних станціях для автомобілів преміум-сегменту за вищою ціною, ніж соціально значуще пальне", - зазначено в повідомленні.

В Офісі президента заявили, що запровадження держрегулювання на ринку пального - вимушений для нецивілізованого ринку захід, а зняття з продажу брендового пального - демонстрація монопольної змови.

"Зняття з продажу брендового пального - чергова демонстрація монопольної змови. Жодна з мереж не везе спеціально окреме пальне для його використання як брендового. Про це свідчать дані щодо імпорту нафтопродуктів. Пальне стає брендовим, коли прямо на нафтобазі менеджмент мережі АЗК додає в пальне спеціальну присадку, ціна якої майже не впливає на ціну брендового пального. Проте додаткова ціна, яку платять покупці, - майже 50 дол. на тонні", - заявила заступниця голови ОП Юлія Свириденко.

За її словами, єдина мета АЗС - тиск на уряд.

Новини за темою: Перебої в поставках палива: Яка ситуація з дизпаливом в Україні та до чого готуватися водіям

Чого очікувати далі

На думку влади, ініціатива щодо запровадження тимчасового регулювання цін на дизпальне та бензин приборкає апетити мереж АЗС та не дозволить останнім заробляти надприбутки в період пандемії.

Учасники ринку мають протилежне бачення. Вони вважають, що ініціатива влади неприйнятна і призведе до деградації галузі, закриття АЗС, зниження доходів бюджету та посилить позиції тіньовиків.

Рішення уряду вже розкритикували в Європейській Бізнес Асоціації (ЕБА), на думку якої ці ініціативи "є неприйнятними в цивілізованій європейській країні та сприятимуть ще більшій тінізації ринку".

"Ручне" регулювання цін може знищити механізми формування цін, які використовував прозорий бізнес роками та створити кризу з непрогнозованим забезпечення нафтопродуктів для споживачів, зупинку роботи прозорих автозаправних станцій". Відповідно до заяви ЕБА, кроки уряду суперечить угоді про асоціацію між Україною та ЄС.

А на думку директора спеціальних проєктів Науково-технічного центру "Псіхєя" Геннадія Рябцева, державне регулювання цін на бензин та дизельне пальне призведе до зменшення пропозиції і зниження надходжень до бюджету. До того ж може відобразити на якості пального - в гірший бік.

*****

А тим часом, станом на 17 травня роздрібні ціни на бензин і дизпаливо в порівнянні з попереднім торговим днем різко знизилися. За даними моніторингу, середні роздрібні ціни на бензин А-92 становить 28,20 гривні за літр (-0,27 гривні), на бензин А-95 – 29,01 гривні за літр (-0,48 гривні), на дизельне паливо – 27,39 гривні за літр (-0,97 гривні), на автогаз – 15,76 гривні за літр (+0,01 гривні).

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.