Захист прав споживачів по-новому: Як і чому уряд хоче перекроїти правила купівлі і повернення товарів

Однією зі змін є те, що споживач має право на отримання повної та достовірної інформації про товар до його придбання

Топ-новина
Топ-новина
Фото з відкритих джерел

В Україні невдовзі можуть посилити захист прав споживачів. Зокрема, урядовці напрацювали та передали на розгляд парламенту проєкт закону, у якому прописані оновлені права та обов'язки покупців товарів та послуг. Звісно, оновлена редакція правил не вирішить усіх проблем, але з нею варто ознайомитися.

Тож, про що саме новий законопроєкт у сфері захисту прав споживачів в Україні, розповідаємо далі.

Необхідність ухвалення документу

Кабінет міністрів України на початку жовтня вніс до Верховної Ради законопроєкт №6134 "Про захист прав споживачів". Ініціатором документу виступив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Загалом це цілком новий документ, який розроблено на виконання пункту 124 Плану пріоритетних дій Уряду, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 276-р, з метою наближення національного законодавства про захист прав споживачів до законодавства Європейського Союзу та гармонізації системи захисту прав споживачів в Україні з принципами, підходами та практиками ЄС.

У пояснювальній записці зазначено, що в Україні можна виділити декілька сфер, прогалини в регулюванні яких призводять до численних випадків порушення прав споживачів, а споживач при цьому опиняється фактично сам на сам з проблемами порушеного права.

В першу чергу це питання захисту споживчих прав у сфері електронної торгівлі, відсутні дієві механізми захисту від нечесної торговельної діяльності, неефективний захист прав споживачів при гарантійному обслуговуванні продукції тощо.
"За результатами аналізу звернень споживачів про порушення їхніх прав, зокрема, у сфері електронної торгівлі, виявлено наступне:

  • при купівлі продукції в інтернет-магазинах споживачам надається недостовірна інформація про продукцію, її споживчі властивості, ціну, умови доставки, порушується право споживача на розірвання договору, відмову від продукції та повернення коштів;
  • зустрічаються випадки відсутності відомостей про суб’єкта господарювання, достатні для його ідентифікації, що унеможливлює здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужбою, у разі порушення суб’єктом господарювання законодавства про захист прав споживачів", - вказано в пояснювальній записці.

Новини за темою: Захист прав споживачів чи можливості для шахраїв: Що передбачає ідентифікація SIM-карт в Україні

Що передбачено законопроєктом

Загалом в документі прописані права споживачів щодо отримання інформації про товар чи послугу, розірвання договірних відносини, повернення товару тощо. При цьому вказані умови ведення електронної торгівлі.

Варто також звернути увагу на запропоновані зміни в тих ситуаціях, з якими споживачі зустрічаються постійно.

В законопроєкті прописаний період, за який визначається найменша ціна товару Pixabay

Правила проведення акцій та розпродажів

В урядовому законопроєкті прописано, що вживання понять "знижка", "зменшена ціна", "вигода", "низька ціна", "акція" або будь-яких інших, аналогічних за значенням понять, дозволяється лише з додержанням таких умов:

1) якщо вони застосовуються до продукції, яку безпосередньо реалізує суб’єкт господарювання;

2) якщо вони застосовується протягом визначеного та обмеженого періоду часу;
3) якщо ціна продукції є нижчою від її звичайної ціни продажу.

Вживання поняття "розпродаж" або будь-яких інших, аналогічних йому понять, дозволяється лише з додержанням таких умов:

1) якщо здійснюється розпродаж усієї продукції у межах певного місця або чітко визначеної групи продукції;

2) якщо тривалість розпродажу обмежено в часі;

3) якщо ціна продукції, що підлягає розпродажу, є меншою від її звичайної ціни продажу.

При цьому звичайною ціною продажу визначається найменша ціна, за якою продавець пропонував придбати продукцію протягом останніх 30 днів до повідомлення про початок проведення розпродажу або з дня початку продажу продукції, якщо період її продажу становить менше тридцяти днів.

Право на отримання повної інформації на товар

В документі зазначено, що споживач має право на одержання необхідної, повної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість здійснення ним свідомого вибору. При цьому отримати цю інформацію він має до придбання продукції.

Так, необхідна, повна, достовірна інформація про продукцію повинна містити:

1) назву продукції, найменування або відтворення знака для товарів і послуг, під яким вона реалізується;

2) дані про основні споживчі властивості товарів чи основні характеристики робіт (послуг);

3) кількість продукції в одиницях вимірювання, установлених відповідно до законодавства про метрологію та метрологічну діяльність, залежно від виду продукції;

4) відомості про вміст шкідливих для здоров’я речовин, у разі наявності, перелік яких визначено нормативно-правовими актами, а також застереження щодо застосування окремої продукції, якщо такі застереження передбачені законодавством;

5) ціну продукції або спосіб її розрахунку. Спосіб розрахунку ціни надається лише в тому випадку, якщо з різних об’єктивних причин до моменту постачання товару не можна визначити кінцеву ціну продукції;

6) будь-які особливі умови зберігання та/або умови використання, а також можливі негативні наслідки споживання (використання), якщо це визначено виробником або встановлено нормативно-правовими актами;

7) відомості про гарантійні зобов’язання суб’єкта господарювання та комерційну гарантію, у разі її надання;

8) найменування, номер контактного телефону та місцезнаходження виробника (виконавця), а також найменування, номер контактного телефону та місцезнаходження суб’єкта господарювання, відповідального за прийняття та розгляд вимог про виконання гарантійних зобов’язань та/або комерційної гарантії або інших скарг споживачів, якщо він не є виробником (виконавцем);

9) дату виготовлення та строк придатності (служби). Якщо використання товару понад установлений строк може становити небезпеку для життя, здоров’я споживача, навколишнього природного середовища або може завдати шкоду майну споживача, зазначаються відомості про необхідні дії споживача після закінчення такого строку, а також про можливі наслідки в разі невиконання цих дій. Строк придатності (служби) може не зазначатися, якщо він є необмеженим.

Споживач має дізнатися повну інформацію про товар до його придбання Pixabay

Вказані дані мають бути розміщені на продукції та/або упаковці, етикетці, приєднаній до неї, або у супровідній документації, що додається до продукції, або надається іншим способом (у доступній наочній формі).

Інформація про продукцію може бути розміщена у місцях, де вона реалізується, та/або може доводитися до споживача за допомогою засобів дистанційного зв’язку, зокрема шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах виробника (виконавця).

При цьому інформація доводиться до відома споживачів у чіткій, легкодоступній та зрозумілій формі, в кольорі, шрифті та розмірі, які не ускладнюють її сприйняття.

Новини за темою: В Україні запустять е-споживач: Люди зможуть поскаржитися на товари та послуги

Як повернути товар

Відповідно до урядового законопроєкту споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, або повернути товар, якщо він не задовольнив споживача за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром, або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Повернути товар можна протягом 14 днів з моменту отримання товару.

При цьому не підлягають обміну чи поверненню товари, якщо:

1) товар виготовлено за індивідуальним замовленням споживача;

2) товар швидко псується або втрачає свої споживчі властивості;

3) товар придбаний у запакованому вигляді та розпакований споживачем, внаслідок чого порушено його гігієнічні властивості, інші властивості, пов’язані із охороною здоров’я, або властивості цифрового вмісту;

4) товар після придбання змішується чи з’єднується нерозривно з іншими товарами чи складовими, внаслідок чого товар втрачає свої вихідні властивості;

5) товар є друкованим засобом масової інформації (газета, журнал, інші періодичні видання), за винятком можливості обміну (повернення) друкованих засобів масової інформації відповідно до умов договорів підписки на постачання таких видань;

6) товар придбано на аукціоні, у тому числі шляхом проведення електронних торгів;

7) придбані споживачем у запакованому вигляді аудіо-, відеозаписи або програмне забезпечення були ним розпаковані;

8) договором передбачено постачання цифрового вмісту не на матеріальному носії, коли його постачання вже розпочалося, та за умови, що договором передбачено втрату споживачем права на відмову у разі, коли постачання цифрового вмісту вже розпочато, а також коли споживач надав свою попередню чітку згоду на початок постачання протягом періоду на відмову та був повідомлений суб’єктом господарювання, що у такому разі він втрачає своє право на відмову від договору;

9) товар було пошкоджено або зіпсовано з вини споживача;

10) товар включено до переліку товарів, які не підлягають обміну (поверненню), який затверджується Кабінетом міністрів України.

Новини за темою: Опубліковано законопроєкт про захист споживачів фінансових послуг

*****

Урядовий законопроєкт, у разі його ухвалення, набере чинності з 1 січня 2023 року. Однак цей документ мають підтримати народні депутати в цілому, підписати голова парламенту, президент України та опублікувати в друкованому ЗМІ.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.