Електронні та паперові квитки у громадському транспорті: Як планують змінити норму 1969 року та подробиці новації

В Києві обіцяють впровадити обов’язковий електронний квиток у маршрутках на 1 липня поточного року

Перший Незалежний
Перший Незалежний

Український інформаційний телеканал

Фото з відкритих джерел

Електронні проїзні квитки діють переважно в містах обласного значення, вони використовуються на рівні з паперовими аналогами. Однак така новація введена лише у деяких містах.

Кабмін вирішив ввести в Україні електронний квиток і направив до Верховної Ради відповідний проєкт закону. Нововведення буде одним з незначних кроків на шляху до безпаперового документообігу і зменшення обороту паперу у країні та означатиме скасування норми, впровадженої ще у 1969 році стосовно квитків.

Про введення електронних квитків у громадському транспорті по всій Україні детальніше у матеріалі "Першого Незалежного".

Що передбачає зміна норми 1969 року?

Українське законодавство, яке регулює сферу проїзду у громадському транспорті, вже застаріло. Відтак, урядовці вирішили оновити його.

Відповідно до нових документів, затверджених 23 червня Кабміном, у законодавство вводиться термін "електронний квиток". Законопроєкт передбачає внесення зміни до частини другої статті 910 Цивільного кодексу України та визначає електронний квиток поруч із паперовим квитком як підставу для укладення договору про перевезення пасажира та багажу.

Після ухвалення парламентарями відповідного правила саме електронний квиток буде підставою для оплати проїзду і перевезення багажу в автомобільному та міському електричному транспорті по всій Україні паралельно з паперовими квитками.

Мінінфраструктури

В урядовому законопроєкті вказано, що електронний квиток – це електронний проїзний документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити та відомості. Після реєстрації в автоматизованій системі обліку оплати проїзду він дає право на одержання послуг з перевезення пасажира та багажу.

Одноразовий електронний квиток функціонуватиме нарівні з паперовим і буде зручним для пасажирів. Принаймні на це розраховують ініціатори новацій.

Новини за темою: Від 10 гривень: У яких українських містах подорожчав проїзд у громадському транспорті та до чого ще готуватися

Про е-квитки у маршрутках…

Загалом кілька міст України, зокрема Львів та Київ, уже потроху переходять на електронний формат оплати проїзду у громадському транспорті. Приміром, у Києві обіцяють впровадити обов'язковий електронний квиток у маршрутках на 1 липня поточного року.

пресслужба КМДА

Обов'язкове впровадження електронної системи обліку оплати проїзду в міському транспорті Києва відкладали двічі – з літа 2020 року. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 2079 від 30 грудня 2020 року. Відповідно до цього документу, усі столичні перевізники (незалежно від форми власності), котрі працюють у Києві на міських автобусних маршрутах, мають впровадити е-квитки з 1 липня 2021 року.

Необхідність введення електронного квитка у маршрутних таксі пояснюють тим, що це допоможе уникнути нецільового використання бюджетних коштів; зменшить обіг готівки у транспорті, облік пасажирів, зокрема пільгових категорій; організує трафік і чіткіше визначить суми компенсацій перевізникам.

Різні міста впроваджуватимуть е-квиток по-різному. При цьому кілька елементів процесу автоматизації будуть базовими для всіх. За проїзд у громадському транспорті Києва, приміром, уже можна розрахуватися а) KyivSmartCard; б) безконтактною банківською картою будь-якої платіжної системи (на жовтих турнікетах метро); в) мобільними додатками Google Pay, Apple Pay або KyivSmartCard; г) паперовим або електронним разовим квитком з QR-кодом.

Громадський транспорт біля дверей та у салоні уже обладнали валідаторами – зчитувальними пристроями. Пасажири проводять електронним квитком – проїзд оплачується. Щодо новації, запропонованої урядом, то, ймовірно, одноразовий електронний квиток також можна буде "прокомпостувати" таким чином. При цьому традиційними компостерами не потрібно буде користуватися.

Контроль буде таким же, як зараз: контролери перевірятимуть квитки за допомогою спеціальних приладів, що зчитують і перевіряють як проїзні, так і одноразові квитки пасажирів.

Новини за темою: Проїзд у транспорті Києва може подорожчати у 2,5 раза: Хто і чому ініціює чергове підвищення тарифів

Як їздитимуть пільговики?

Як і зараз, люди з правом пільгового проїзду і надалі будуть користуватися транспортом безкоштовно. Отримати електронний квиток вони теж зможуть безкоштовно.

У випадку з електронними проїзними пільговики також повинні засвідчувати свою картку (отриману безкоштовно) через валідатор. Тому люди заходитимуть до салону і прикладатимуть картку до валідатора. Це так званий нульовий квиток для пільгових категорій, який, щоправда, поки існує в Україні виключно на словах.

В ідеалі облік пасажиропотоку завдяки е-квитку зможе розв'язати проблему компенсацій за пільгові перевезення. До того ж це – можливість уникнути пільгової дискримінації у маршрутках, коли водій відмовляється перевозити пільговика, бо вже має кількох таких пасажирів у салоні. А коли пільговик користуватиметься е-квитком, пристрій покаже, що він має право на проїзд, а водій навіть не знатиме, пільговик це чи ні.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.